Logo Pracuj.pl

IT Rekruter

Link Group Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie oraz budowanie relacji z kandydatami z obszaru IT
  • Rekrutacja kandydatów w obszarze stanowisk technologicznych
  • Analiza informacji rynkowych w sektorze spółek IT
  • Współpraca z działem sprzedaży przy budowaniu zespołów w projektach IT
  • Pozyskiwanie kandydatów w oparciu o zaawansowane narzędzia rekrutacyjne
  • Ocena oraz weryfikacja umiejętności kandydatów
  • Współpraca z międzynarodowymi klientami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z rekrutacją lub sprzedażą
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, oraz interpersonalne
  • Nastawienie na osiąganie ambitnych celów
  • Zainteresowanie branżą nowych technologii, oraz nowinkami technologicznymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, oraz dociekliwość
  • Ambicja zawodowa, oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjny system premiowy zbudowany na przejrzystych zasadach
  • Jasny plan kariery oraz stabilna ścieżka rozwoju
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, nieograniczony dostęp do portali branżowych oraz ogłoszeniowych
  • Dostęp do szeregu szkoleń z zakresu rekrutacji oraz branży technologicznej
  • Pracę w młodym, zgranym zespole
  • Praca w modelu hybrydowym w naszych biurach w Warszawie, Krakowie i Gdyni

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • program kafeteryjny

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

• W pracy chcesz się skupić na tym, co lubisz najbardziej – NA REKRUTACJI!

U nas nie musisz pozyskiwać Klientów, mamy wyspecjalizowany dział handlowy, który zrobi to dla Ciebie

• Szukasz firmy w której pracuje się na NAJLEPSZYCH PROJEKTACH IT na rynku!

Priorytetem dla nas jest oferowanie Kandydatom pracy, która wywołuje efekt WOW - nasi Klienci pochodzą z całego świata i są to często nowe marki na rynku polskim

• Oczekujesz ROZWOJU zawodowego

Twój rozwój zależy od Twojego zaangażowania oraz zainteresowań. Możesz rozwijać się w kierunku:

- Senior Rekrutera określonych specjalizacji IT

- Team Koordynatora; Team Leadera; Team Managera

- Account Managera/Business Managera

• Cenisz sobie nieograniczony dostęp do narzędzi – jak topowe portale ogłoszeniowe i portale pracy

• Interesuje Cię atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

Link Group Sp. z o.o.

Link Group to firma outsourcingowa, działająca w sektorze IT. Laureat prestiżowej nagrody Outsourcing Stars, w kategorii IT Contracting, za najbardziej dynamiczny rozwój w swojej branży w Polsce.

Nie zwalniamy i kontynuujemy dalszy rozwój!

IT Rekruter, Gdynia