Oferta pracy

IT Rekruter

CCC S.A.

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzić procesy rekrutacyjne end to end w obszarze Technologii,

  • Współpracować bezpośrednio z zespołem rekrutacji oraz hiring managerami w zakresie potrzeb rekrutacyjnych, poszukiwanych kompetencji, zakresu obowiązków oraz zależności strukturalnych,

  • Dzielić się historią Grupy Kapitałowej CCC z kandydatami, aby umożliwić im sprawdzenie, czy CCC jest miejscem, które sprawi, że będą spełnieni w swoim życiu zawodowym #MoreThanYouExpect,

  • Aktywnie poszukiwać kandydatów poprzez direct search/ sourcing oraz budować bazę kandydatów,

  • Testować nowe platformy, narzędzia i techniki w celu dotarcia do pasywnych kandydatów,

  • Optymalizować czas realizacji procesów rekrutacyjnych, poprawiać jakość procesów rekrutacyjnych, poprawiać jakość aplikacji,

  • Współpracować z zespołem Employer Brandingu,

  • Budować najlepsze candidate experience.

Nasze wymagania

  • Posiadają doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych w obszarze IT, minimum 2 lata,

  • Posiadają doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych w międzynarodowej organizacji,

  • Odznaczają się innowacyjnym podejście do procesów rekrutacyjnych oraz metod pozyskiwania kandydatów oraz działają zwinnie,

  • Są ekspertami w aktywnym poszukiwaniu Tech Talentów i dostarczaniu jakościowych aplikacji,

  • Fascynuje świat HRu oraz Tech,

  • Znają biegle język angielski,

  • Są komunikatywne i potrafią budować najlepsze candidate experience,

  • Są samodzielne, potrafią podejmować decyzje w złożonym dynamicznym środowisku pracy,

  • Odznaczają się wysoką orientacją biznesowa oraz zrozumieniem kontekstu biznesowego.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl i MODIVO.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • Innowacyjne miejsce pracy