Logo Pracuj.pl

IT Rekruter/Senior IT Rekruter

Accenture Corporate FunctionO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny/a za proces rekrutacji end to end do jednego z obszarów biznesowych. Otrzymasz też wsparcie Młodszych rekruterów oraz doświadczonego team leadera
  • Będziesz budować i realizować strategię rekrutacyjną w zakresie powierzonego obszaru biznesowego
  • Będziesz mieć szansę, aby uczestniczyć w wewnętrznych projektach i działaniach employer branding (m.in. targi pracy, spotkania ze studentami, warsztaty)
  • Jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów, chętnie wdrażamy nowe innowacyjne rozwiązania

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie (dla stanowiska senior 4 letniego) doświadczenie w samodzielnej rekrutacji specjalistów IT - budowanie strategii pozyskiwania talentów i jej skuteczna realizacja; znajomości trendów i narzędzi
  • Zrozumienie jak obecnie wygląda i funkcjonuje rynek specjalistów IT
  • Dojrzałość biznesowa i wysok kultura osobista
  • Umiejętność nawiązywania partnerskich i efektywnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego – minimum na poziomie B2.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport).
  • Indywidualne wsparcie Career counselor’a i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem.
  • Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji)
  • Dodatkowe zajęcia z języków obcych
  • Różne aktywności w ramach Happiness at work oraz inicjatywy sportowe
  • Pracę zdalną oraz elastyczny czas pracy.
  • Płatny program poleceń pracowników
  • Możliwość dołączenia do zespołu specjalistów, otwartych na wzajemną wymianę wiedzy i doświadczeń.
  • Pracę w zespole który potrafi się wzajemnie wspierać i dbać o siebie.
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników
  • program akcji pracownicznych

Etapy rekrutacji

1

Online application

2

Phone interview

3

Online tests (optional step)

4

Technical skills check (optional step)

5

Interview with your future Team Leader

6

Welcome to Accenture!

Możliwość pracy 100% zdalnej

W ramach niniejszego ogłoszenia oprócz tradycyjnej formy współpracy proponujemy również możliwość pracy na odległość, rozumianej jako praca 100% zdalna z dowolnego miejsca na terenie Polski, bezterminowo, również po okresie pandemii.

Accenture Corporate Function

Nasz zespół odpowiada za rekrutację specjalistów IT do dywizji Accenture Advanced Technology Center, która realizuje innowacyjne projekty z zakresu wdrożeń i integracji systemów IT, bezpieczeństwa, infrastruktury, rozwiązań chmurowych, business intelligence i zaawansowanej analityki. Accenture stale się rozwija dlatego poszukujemy nowych osób do zespołu rekrutacji.

Aktualne oferty pracodawcy
R00061880

IT Rekruter/Senior IT Rekruter, śląskie