Oferta pracy

IT Rekruter

Accenture Corporate Function

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przede wszystkim chcemy Ci powierzyć pełną odpowiedzialność za wybrane projekty rekrutacyjne, czyli: zbieranie i analiza potrzeb hiring managerów, projektowanie strategii pozyskiwania odpowiednich kandydatów, aktywny sourcing, współpraca z agencjami, raportowanie.

  • Będziesz mieć szansę, aby uczestniczyć w wewnętrznych projektach i działaniach employer branding (m.in. targi pracy, spotkania ze studentami, warsztaty).

  • Jesteśmy również ciekawi Twoich pomysłów na dotarcie do właściwych kandydatów – jakie źródła i narzędzia można wykorzystywać.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w samodzielnej rekrutacji specjalistów IT - budowanie strategii pozyskiwania talentów i jej skuteczna realizacja; znajomości trendów i narzędzi.

  • Zrozumienia jak obecnie wygląda i funkcjonuje rynek specjalistów IT – jakie są oczekiwania kandydatów, jakie to pociąga za sobą wyzwania i jak reagować na szybko zmieniającą się rzeczywistość.

  • Dojrzałości biznesowej i wysokiej kultury osobistej – rekruter jest „pierwszym kontaktem” kandydata z firmą a nam zależy, abyś umiał/a budować pozytywny candidate experience. Umiejętność nawiązywania partnerskich i efektywnych relacji z naszymi hiring managerami jest również istotna.

  • Dobrej znajomości języka angielskiego – na co dzień wykorzystujemy ten język w naszej pracy.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • Pracę w zespole wysokiej klasy profesjonalistów.

  • Bardzo dobrą atmosferę.

  • Pracę zdalną.

  • Odpowiedzialność za rekrutację specjalistów IT do innowacyjnych projektów opartych o najnowsze technologie i dotykających najistotniejszych problemów w biznesie; często takich, których nikt nie jest w stanie zrobić, albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • program akcji pracownicznych

Etapy rekrutacji
1

Online application

2

Phone interview

3

Online tests (optional step)

4

Technical skills check (optional step)

5

Interview with your future Team Leader

6

Welcome to Accenture!

Nasz zespół odpowiada za rekrutację specjalistów IT do dywizji Accenture Advanced Technology Center, która realizuje innowacyjne projekty z zakresu wdrożeń i integracji systemów IT, bezpieczeństwa, infrastruktury, rozwiązań chmurowych, business intelligence i zaawansowanej analityki. Accenture stale się rozwija dlatego poszukujemy nowych osób do zespołu rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy