Oferta pracy

IT Rekruter

INSPEERITY sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie profili a następnie strategii pozyskiwania kandydatów,

  • Aktywne pozyskiwane kandydatów poprzez m.in. Linkedin, GitHuba, Stack Overflow, etc.

  • Tworzenie przyciągających wzrok ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • Budowanie pozytywnego candidate experience.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie rekrutacyjne w obszarze IT 1-3 lata,

  • Fascynują Cię nowe technologie i dobrze czujesz się w branży IT,

  • Jesteś zorientowana/y na cel i czerpiesz przyjemność z osiągania założonych rezultatów,

  • Wyróżnia Cię nieszablonowe myślenie i kreatywność,

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i wychodzisz z inicjatywą,

  • Swobodne porozumiewasz się w języku polskim i angielskim.

To oferujemy

  • Ścieżkę rozwoju dopasowaną do Twoich predyspozycji i zainteresowań,

  • Współpracę z doświadczonymi, zaangażowanymi ludźmi, którzy docenią Cię i dadzą wsparcie, kiedy będziesz tego potrzebować 😊,

  • Budżet rozwojowy (1200 Euro) i dofinansowanie do nauki j. angielskiego,

  • Nowoczesne narzędzia pracy,

  • Prywatną opieka medyczna, kartę Multisport,

  • Realny wpływ na rozwój szybko rosnącej firmy,

  • Hybrydowy, elastyczny model współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Nowoczesne biuro oraz przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy software house’m z blisko 100-osobową załogą na pokładzie. Nasi klienci to głównie firmy z zagranicy, m.in. z branży telekomunikacyjnej, logistycznej, eCommerce, FinTech, czy bankowości. Od ponad 4 lat usprawniamy biznes naszych klientów, wytwarzając wysokiej jakości oprogramowanie. Technologie, które wykorzystujemy w projektach, to przede wszystkim: .NET, C#, Java/Kotlin, Angular, React, VueJS.

W Inspeerity wierzymy w indywidualne podejście, zaufanie, odpowiedzialność i otwarty dialog. Decydując się na pracę u nas możesz liczyć na wsparcie, zdroworozsądkowe podejście, niezbędne narzędzia optymalizujące pracę oraz work-life balance.

W ubiegłym roku powiększyliśmy nasz zespół o ponad 100%. W ciągu kilku kolejnych lat planujemy dalej intensywnie rosnąć, dlatego szukamy do naszego zespołu People wsparcia na stanowisku It Recruiter. Jeśli posiadasz już doświadczenie w rekrutacji w software house lub innej firmie ze świata IT – zaaplikuj!

Przewiń do profilu firmy