Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Asseco Data Systems SA z siedzibą w: Jana z Kolna 11, 80-864 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

IT Rekruter

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 18 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT,

  • aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem metod Direct Search, Head Hunting za pomocą rożnych kanałów pozyskiwania kandydatów, w tym social media,

  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych,

  • udzielanie informacji zwrotnej kandydatom,

  • współpraca z HRBP.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT,

  • umiejętność aktywnego poszukiwania kandydatów,

  • znajomość rynku pracy branży IT,

  • swobodna komunikacja w języku angielskim,

  • inicjatywa w działaniu, upór w dążeniu do celu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy niewielkim zespołem HR, który wspiera dużą organizację jaką jest Asseco Data Systems.

Nasze biura znajdują się w Łodzi, Gdańsku i Szczecinie, chodź od początku pandemii pracujemy głównie zdalnie. Aktualnie przechodzimy w system pracy hybrydowej i pojawiamy się w biurze, kiedy jest taka potrzeba. Czujemy się ważną częścią biznesu, dlatego wspólnie z biznesem kształtujemy wysoko – efektywną kulturę organizacyjną. Nasz zespół jest odpowiedzialny za EB, rekrutacje, onboarding, staże i praktyki, rozwój pracowników, a także wiele innych wątków związanych z naszym największym kapitałem, czyli ludźmi.

Nasza firma realizuje coraz więcej, coraz bardziej ambitnych projektów w całej Polsce i za granicą, dlatego szukamy wsparcia w postaci Rekrutera, który pomoże nam pozyskać jeszcze więcej talentów na różne stanowiska głównie branży IT.

Jeśli szukasz stanowiska, które daje dużo swobody, ale też stawia wyzwania, dobrze trafiłeś. Jeśli szukasz małego zespołu, w którym ceniona jest wiedza i zaangażowanie – zapraszamy na rozmowę.

Przewiń do profilu firmy