Logo Pracuj.pl

IT Release Manager (z niemieckim)

Capgemini Software Solutions CenterO firmie

Capgemini Software Solutions Center

Legnicka 48H

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

Czym będziesz się u nas zajmować?

• kompleksowym zarządzaniem oraz koordynacją procesu przygotowania i wdrożenia zmian w oprogramowaniu;

• identyfikowaniem możliwości doskonalenia procesów oraz ich aktualizowaniem, optymalizowaniem i dokumentowaniem;

• identyfikowaniem potencjalnego ryzyka i zarządzaniem nim;

• współpracą z zespołem deweloperskim, managementem, biznesem i dostawcami

• uczestnictwem w procesach powdrożeniowych (RCA).

Nasze wymagania

  • ukończyłeś/aś studia magisterskie lub inżynierskie;
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku (lub kilkuletnie doświadczenie w zakresie wsparcia i utrzymania aplikacji) – bardzo dobrze znasz narzędzia takie jak MS Office, Confluence, Jira, ServiceNow, Remedy, Jenkins lub podobne;
  • posiadasz ugruntowaną wiedzę z zakresu ITIL – jesteś ekspertem w zakresie procesów, terminologii i dobrych praktyk;
  • posiadasz doświadczenie w pracy z wykorzystaniem praktyk zwinnych;
  • potrafisz efektywnie działać i myśleć analitycznie pod presją czasu, jednocześnie czujesz się komfortowo w komunikacji na każdym szczeblu w międzynarodowym środowisku;
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim oraz niemieckim.

To oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • karta Multisport

Software Solutions Center we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku jest częścią Grupy Capgemini.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnianie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o ponad 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma powstała w 1967 roku we Francji. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć. Jesteśmy wielokulturową organizacją, liczącą ponad

270 000 pracowników, zatrudnionych w 50 krajach.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

IT Release Manager (z niemieckim), Legnicka 48H, Fabryczna, Wrocław