Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Researcher

EPAM Systems (Poland) sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie kandydatów na stanowiska w branży IT (np. Software Developer/Programista, DevOps Engineer, Tester, Analityk Biznezowy)

  • Wspieranie procesu rekrutacyjnego i opiekowanie się pozyskanymi kandydatami

  • Aktualizowanie baz danych

  • Kompletowanie informacji dotyczących poszukiwanych profili

  • Bliska współpraca z zespołem rekrutacyjnym

  • Wspieranie działań employer brandingowych

  • Proponowanie nowych sposobów na pozyskiwanie kandydatów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Talent Sourcera / Researchera (przynajmniej 6 miesięcy)

  • Dobra znajomość technik wyszukiwania kandydatów, m.in. znajomość systemów HR i rekrutacyjnych, Boolean Search, zorientowanie w działaniu social mediów (m.in LinkedIn)

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i budowaniu więzi

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej

  • Umiejętność zarządzania czasem, priorytetyzowania zdań oraz utrzymywania danych na wysokim poziomie

  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Microsoft Outlook, Word, Excel, PowerPoint

  • Elastyczność i otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

EPAM Systems (Poland) sp. z o.o.

EPAM Systems to wiodąca na świecie firma zajmująca się opracowywaniem produktów i usługami inżynieryjnymi platform oraz transformacją cyfrową, która koncentruje się na dostarczaniu produktów dzięki najlepszej w swojej klasie inżynierii oprogramowania w połączeniu z innowacyjnymi możliwościami w zakresie strategii, doradztwa i projektowania.

Pragniemy pozyskiwać i wspomagać rozwój wyjątkowo utalentowanych ludzi, pasjonatów, dumnych ze swojej pracy. Wierzymy, że każdy z nas ma swój wkład we wspólny sukces i realizację postawionych nam ambitnych celów.

Przewiń do profilu firmy

Obecnie rozbudowujemy nasz zespół, m.in. w Katowicach - szukamy Researchera IT, który wspomoże codzienną pracę naszego zespołu.

Oferujemy inspirujące, dynamiczne środowisko pracy, kulturę wzajemnego szacunku i pracy zespołowej oraz możliwość odegrania istotnej roli w naszym rozwoju. Współpracując z naszymi managerami i zespołem HR, będziesz mógł przyczynić się do realizacji strategii kadrowych i rekrutacyjnych oraz zaangażować się w każdy aspekt partnerstwa z nami i naszymi klientami.

Rola polega na wyszukiwaniu specjalistów IT oraz wspieraniu procesów rekrutacyjnych pod kątem otwartych wakatów. Dla właściwej osoby jest to fantastyczna okazja do rozwoju w działaniach związanych z zasobami ludzkimi lub sprzedaży.