Logo Pracuj.pl

IT Researcher

Billennium S.A.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie kandydatów na stanowiska techniczne w branży IT za pomocą wszystkich dostępnych narzędzi i kanałów komunikacji;
  • Poszukiwanie nowych, skutecznych sposobów na pozyskanie odpowiednich kandydatur na bardzo konkurencyjnym rynku;
  • Bliska współpraca z Rekruterem odpowiedzialnym za realizację projektu;
  • Praca z wewnętrzną bazą kandydatów - administrowanie danymi i przeszukiwanie bazy;
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami (screening) w celu weryfikacji ich dopasowania do podstawowych wymagań stanowiskowych;
  • Sporządzane raportów i analiz rynkowych na temat dostępności określonych profili kandydatów w Polsce, a także innych krajach Europy i/lub Ameryki Północnej;
  • Przygotowywanie CV kandydatów w odpowiednim szablonie, zgodnie z firmowymi standardami;
  • Reprezentowanie firmy na branżowych eventach;
  • Udział w innych inicjatywach i zadaniach z obszaru rekrutacji i/lub szeroko rozumianego HR.

Nasze wymagania

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość branży IT będzie Twoim ogromnym atutem;
  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (poziom B2 lub lepszy) - warunek konieczny;
  • Nastawienie na realizację zadań i proaktywność w dążeniu do celu;
  • Wytrwałość w działaniu - nie zrażanie się odmowami ze strony kandydatów;
  • Otwartość na ludzi, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami z zespołem.

To oferujemy

  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną przez Ciebie formę umowy;
  • Atrakcyjny system premiowy nagradzający każdy sukces;
  • Współpraca ze świetnym, zgranym zespołem, w przyjaznej atmosferze nastawionej na wzajemne wsparcie w realizacji celów;
  • Pakiet benefitów – między innymi karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zajęcia z języka angielskiego, dostęp do platformy szkoleniowej Udemy for Business i wiele, wiele innych… 😊
  • A kiedy sytuacja znów na to pozwoli - cykliczne wyjścia integracyjne i imprezy firmowe :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • kafeteryjny system benefitów

Billennium każdego dnia dostarcza najbardziej innowacyjne rozwiązania i usługi IT dla biznesu. Pracowaliśmy już z setką firm optymalizując procesy, tworząc dedykowane rozwiązania i świadcząc usługi w zakresie outsourcingu IT.

Zespół Rekrutacji liczy 20 osób, realizujemy kilkadziesiąt procesów rekrutacyjnych jednocześnie. W roku 2021 globalnie zaangażowaliśmy do projektów 650 ekspertów.

W związku z ogromnym rozwojem organizacji szukamy kolejnego członka naszego zespołu.

IT Researcher, Olsztyn