Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT researcher

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 01.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz pierwsze doświadczenia w obszarze rekrutacji IT ale chcesz mieć więcej odpowiedzialności i szanse na rozwój?

    Dołącz do Randstad Professionals Technologies.

    Nr ref.: /600/07/2019/AR/43264
    Warszawa
    oferujemy
    • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
    • benefity pozapłacowe
    • możliwość premi co miesiąc
    • szkolenia wewnętrzne
    • dobrą lokalizację biura
    zadania
    • aktywne wyszukiwanie kandydatów na różnodorne stanowiska w obszarze IT
    • odpowiedzialność za proces rekrutacyjny
    • współpraca z konsultantami oraz team leaderem
    • kontakt z klientem przy realizacji rekrutacji
    oczekujemy
    • pierwszego doświadczenia w rekrutacjach IT ( min. praktyka/staż)
    • dobrej znajomości j. angielskiego
    • otwartości na rozwój w obszarze sprzedaży usług
    • samodzielności oraz otwartości na współpracę
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47