Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

IT Risk Supervisor (Specjalista ds. Standardów i Bezpieczeństwa IT)

McDonald's Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Marynarska 15, Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

McDonald's Polska Sp. z o.o.

Marynarska 15

Warszawa

Wpływ technologii na doświadczenia naszych gości oraz pracowników jest z każdym dniem coraz większy. Nasz Zespół Technology, we współpracy z grupą dostawców, dba o to, aby rozwiązania informatyczne wykorzystywane w naszych restauracjach i biurach były bezpieczne, funkcjonalne i nowoczesne. Aktualnie wspiera technologicznie już ponad 450 restauracji w Polsce!
IT Risk Supervisor

JAK MOŻESZ ROZWIJAĆ SWOJE KOMPETENCJE NA TYM STANOWISKU?

  • Będziesz częścią globalnego zespołu. Na co dzień będziesz mieć kontakt z przedstawicielami innych rynków oraz dostęp do globalnych dobrych praktyk i aktualnych trendów z zakresu bezpieczeństwa IT.
  • Możesz poszerzać horyzonty pracując z nowoczesnymi technologiami. Będziesz wspierać różne obszary biznesowe wykorzystując przy tym różnorodne narzędzia, dzięki czemu unikniesz zamykania się w ścisłym, określonym obszarze specjalizacji.
  • Weźmiesz udział w projektach IT. Wiele inicjatyw ogólnofirmowych nie może obejść się bez wsparcia zespołu Technology. Zespół koordynuje też własne projekty w obszarze IT. W tym roku był zaangażowany w ponad 140 inicjatyw i projektów!

CO JESZCZE MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych jak m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy kafeteryjnej.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Nadzorowanie bezpieczeństwa rozwiązań IT oraz ich zgodności z przepisami i wytycznymi globalnymi.
  • Tworzenie oraz aktualizowanie polityk bezpieczeństwa, procedur oraz regulaminów IT.
  • Udział w projektach IT (wskazywanie ryzyka oraz monitorowanie zgodności wprowadzanych rozwiązań ze standardami) oraz samodzielne koordynowanie projektów z zakresu bezpieczeństwa.
  • Współpraca w dostawcami usług IT w zakresie bezpieczeństwa.
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Nadzorowanie procesu nadawania dostępów do systemów i programów.
  • Udział w procesie zakupu sprzętu i oprogramowania.
  • Administrowanie dokumentacją zespołu (licencje, umowy z dostawcami itp.).

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z bezpieczeństwem IT.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (codzienna komunikacja z zespołem globalnym).
  • Wykształcenie wyższe: techniczne (kierunki informatyczne) lub prawnicze (w połączeniu z doświadczeniem w obszarze bezpieczeństwa IT).
  • Znajomość zagadnień i przepisów z obszaru bezpieczeństwa IT oraz ochrony danych osobowych.
  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów IT.
Chcesz dołączyć do naszego zespołu Technology?

Dziękujemy za wszystkie aplikacje! Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, by dowiedzieć się jak przetwarzamy dane kandydatów do pracy https://mcdonalds.pl/ochrona-prywatnosci
W McDonald’s promujemy kulturę równych szans zatrudnienia. Angażujemy się w tworzenie otwartego i integrującego środowiska pracy, w którym różnorodność zespołu jest jego wartością, a wszyscy pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem.

Ogłoszenie archiwalne