Oferta pracy

IT Searcher / Recruiter

ISOLUTION Sp. z o. o.

Eustachego Tyszkiewicza 21

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie specjalistów z branży IT za pomocą różnych kanałów z wykorzystaniem direct search,

  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych,

  • Ocena i weryfikacja napływających aplikacji,

  • Budowanie candidate experience w trakcie całego procesu rekrutacyjnego,

  • Przygotowywanie i i publikacja ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych i w mediach społecznościowych,

  • Wspieranie działań z zakresu Employer Branding,

  • Przygotowywanie raportów dot. procesów rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w IT na podobnym stanowisku,

  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych,

  • Samodzielność oraz umiejętność dobrze organizować swój czas pracy.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej (75% czasu pracy),

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia zawodowe, kursy językowe itp...

  • Budżet szkoleniowy,

  • Dodatkowe benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna,

  • Przyjazną atmosferę w zespole,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Prywatną opiekę medyczną, zajęcia sportowe MultiSport.

Dodatkowe informacje

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, wyślij nam swoje CV określając oczekiwane, wynagrodzenie netto.

Zanim zgłosisz swój udział w rekrutacji, przeczytaj!

W dokumentach aplikacyjnych, które prześlesz znajdują się Twoje dane osobowe. By rozważyć Twoją kandydaturę na tę ofertę zatrudnienia potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pamiętaj, że zgodę tę możesz w każdej chwili wycofać co nie będzie miało wpływu na czynności przetwarzania, których dokonaliśmy zanim ją wycofałaś/wycofałeś.

Współpracujemy z kandydatami w oparciu o długofalowe relacje, dlatego szukamy osoby, która przykłada dużą uwagę do komunikacji, potrafi zaangażować się w to, co robi i podchodzi do swojej pracy odpowiedzialni

Przewiń do profilu firmy