Logo Pracuj.pl

IT Security Engineer

Josera PolskaO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja zagrożeń, analiza i proponowanie kompleksowych rozwiązań w ramach bezpieczeństwa IT
  • Regularne sprawdzanie nieprawidłowości w związku z cyberatakami za pomocą SIEM oraz opracowywanie praktycznych środków ochronnych
  • Sprawdzanie skuteczności nowych zabezpieczeń IT oraz ich wdrożenie i dalszy rozwój (dzięki doświadczeniu z systemem zarządzania ochroną informacji zgodnym z ISO 27001)
  • Analizowanie logów bezpieczeństwa
  • Aktywny udział w projektach wdrożeniowych w zakresie cyberbezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne (minimum inżynier)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (obszar IT Security)
  • Wiedza na temat korzystania z narzędzi do monitorowania bezpieczeństwa, takich jak IDS / IPS, a także narzędzi sieciowych (Wireshark, NMAP)
  • Praktyczna wiedza z zakresu projektowania, opracowywania i doskonalenia standardów i procedur bezpieczeństwa IT
  • Umiejętność logicznej analizy problemów w obszarze informatyki i ich rozwiązywania
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialne podejście do kwestii ryzyka
  • Cierpliwość i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Sumienność przy realizowaniu zadań
  • Pozytywne nastawienie do współpracy w zespole
  • Umiejętność i chęć dzielenia się wiedzą
  • Znajomość języka angielskiego B2 / znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych do naszych lokalizacji na terenie Polski i Niemiec

To oferujemy

  • Przyjazną i rodzinną kulturę pracy, opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w systemie profesjonalnych szkoleń w ramach naszego autorskiego programu rozwoju kompetencji the food family Journey
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, premia świąteczna, premia urlopowa, bezpłatna nauka języka angielskiego, dofinansowanie nauki, grupowe ubezpieczenie na życie, codziennie świeże owoce i warzywa, paczki świąteczne dla dzieci, Multisport, itp.)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • warzywa

Josera Polska jest częścią rodzinnej firmy ERBACHER the food family. Jesteśmy znani w ponad 60 krajach na całym świecie, jako specjaliści w kreowaniu, produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Za nami stoi 80 lat innowacji i sukcesów w budowaniu międzynarodowej marki JOSERA, przodującej w segmencie premium żywienia zwierząt. Odnosimy sukcesy na rynkach światowych, połączone z ciągłym i stabilnym rozwojem naszej działalności biznesowej. Jesteśmy także pionierami we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, społecznej odpowiedzialności oraz dbamy o to, aby nasi klienci każdego dnia otrzymywali produkty i usługi spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Naszą misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt w przyszłości odbywało się w sposób zrównoważony. JOSERA to także nasi pracownicy - pełni pasji, myślący perspektywicznie, uwielbiający wspólnie rozwijać się oraz wspólnie osiągać ambitne cele w rodzinnej atmosferze pracy.

IT Security Engineer, Poznań