Oferta pracy

IT Security Expert

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń od użytkowników oraz SOC

  • Tworzenie dokumentacji i procedur

  • Analiza i wdrażanie nowych rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo procesów oraz systemów

  • Weryfikowanie wymagań bezpieczeństwa w projektach - assessment

  • Wdrażanie standardów bezpieczeństwa w procesach integracji i przetwarzania danych (w tym środowiska chmurowe)

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z obszaru cyberbezpieczeństwa

  • Współpraca z pozostałymi działami IT w zakresie bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarach związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (preferowane kierunki techniczne: sieci, systemy operacyjne, bezpieczeństwo)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie w obszarze security incident managementu (II linia wsparcia, SOC)

  • Znajomość standardów bezpiecznej konfiguracji systemów teleinformatycznych oraz sieci

  • Znajomość standardów ISO 27001, NIST

  • Praktyczna wiedza dotycząca technik i typów ataków oraz podatności systemów oraz sieci

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o wysokiej kulturze zarządzania

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy; rozbudowany pakiet szkoleń;

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań;

  • Priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • Możliwość kreowania ścieżki własnego rozwoju;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport.

  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest francuska sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferuje materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

Przewiń do profilu firmy