Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Security Manager (F/m)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    IT Security Manager (f/m)

    Warszawa 28897/001

    W ramach rozszerzenia kompetencji IT Security, dla naszego Klienta, szukamy doświadczonego managera zespołu IT Security. Zwycięski Kandydat będzie miał za zadanie motywować oraz kierować zespołem powyżej 10 osób, a także rozbudować kompetencje zespołu o nowe obszary zgodnie ze strategią organizacji.

    Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja dostępna w 150 krajach na świecie, której brand jest obecny w wielu dziedzinach życia. Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy w globalnej korporacji. Z biegłością w języku angielskim oraz wysokimi umiejętnościami komunikacji i zarządzania zespołem. Jeśli jesteś osobą ukierunkowaną na cele, wielozadaniową, która potrafi odnaleźć się w strukturze matrix i myśli globalnie to zapraszam do składania aplikacji.

    Opis stanowiska

    Planowanie strategiczne oraz operacyjne w obszarze zespołu IT Security na poziomie lokalnym oraz udział w rozwoju security na poziomie globalnym;

    Zarządzanie zespołem powyżej 10 osób;

    Planowanie oraz implementacja zaplanowanych projektów oraz odpowiedzialność za wyznaczone cele w ramach przyjętych praktyk;

    Odpowiedzialność za współpracę z zewnętrznymi vendorami (external) oraz innymi działami security (internal) globalnie;

    Odpowiedzialność za rozwój oraz utrzymanie kluczowych systemów security takich jak SIEM, DLP, IPS;

    Zapewnienie ciągłości działania w obszarze IT Security oraz zgodności działania systemów z prowadzonymi audytami IT;

    Raportowanie działań do grupy oraz bezpośredniego przełożonego.

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe (licencjat lub inżynier) w kierunku informatyki, ekonomii lub pokrewnych;
    • Co najmniej 8 lat doświadczenia zawodowego, w tym 5 lat obszarze rozwiązań IT security;
    • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego jako manager zespołu, doświadczenie w zarządzaniu minimum 5 osobowym zespołem w obszarze IT / IT Security;
    • Zaawansowana znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN), bazodanowych i systemowych w obszarze bezpieczeństwa IT;
    • Doświadczenie w pracy z systemami klasy DLP, SIEM, IPS oraz Firewall (app oraz hardware);
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu;
    • Umiejętność zarządzania w sytuacjach kryzysowych, organizacji czasu pracy oraz komunikacji poziomej jaki i pionowej;
    • Biegłość w mowie i piśmie w języku polskim oraz angielskim;
    • Mile widziane potwierdzenie kompetencji zawodowych poprzez certyfikaty w obszarze bezpieczeństwa informacji / IT takie jak CISSP, CISM, CISA, CEH;
    • Wiedza w obszarze bezpieczeństwa informacji bazująca na takich dokumentach jak ISO 27001, ITIL, COBIT lub NIST będzie dodatkowym atutem.

    • Profesjonalny rozwój zawodowy w tym: szkolenia, plany rozwoju, jasno określoną ścieżkę kariery oraz międzynarodowe możliwości pracy;
    • Pracę w międzynarodowym środowisku z najnowszymi technologiami oraz przy innowacyjnych projektach o zasięgu globalnym;
    • Pakiet około finansowy: opieka medyczna, karta multisport, karta lunchowa oraz dofinansowanie do nauki języka obcego.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page