Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Security Officer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-06-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Warszawa

    Cel stanowiska:

    Samodzielne zarządzanie całym obszarem IT Security w spółkach firmy obecnych na rynku polskim i czeskim we współpracy z centralą w Wielkiej Brytanii.

    Opis stanowiska:

    • Realizowanie celów wynikających z przyjętej strategii cyberbezpieczeństwa
    • Mierzenie i raportowanie bezpieczeństwa i zgodności ze standardami procesów i systemów IT
    • Regularne przeglądy procesów i systemów IT w celu ciągłej poprawy zgodności ze standardami bezpieczeństwa
    • Zapewnienie, że rozwiązania bezpieczeństwa funkcjonują prawidłowo
    • Aktywny udział w procesie zarządzania zmianą oraz rozwoju oprogramowania
    • Ocenę ryzyka IT i komunikowanie jej odpowiednim osobom
    • Przygotowanie wymagań na etapie zmian oraz w projektach IT
    • Doradztwo w zakresie praktycznych aspektów bezpieczeństwa •Opiniowanie inicjatyw i projektów pod kątem cyberbezpieczeństwa

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne lub ukończone studia, mile widziane o profilu informatycznym
    • Wiedza nt. aktualnych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem informacji i systemów ich przetwarzania
    • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze IT Security lub bezpieczeństwa informacji
    • Wiedza na temat cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa rozwiązań w chmurze (głównie AWS), bezpieczeństwa sieci aplikacji, urządzeń mobilnych, zasad testowania bezpieczeństwa.
    • Znajomość typowych rozwiązań security takich jak np. SIEM, IDS/IPS, WAF, DDoS protection, skanery podatności, EMM,
    • Umiejętność praktycznego korzystania z narzędzi security np. nmap
    • Certyfikacja w jednym z obszarów: CEH, CISSP, CISM lub CISA
    • Komunikatywna znajomość języka angielskim w kontaktach bezpośrednich
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • Nastawienie na współpracę
    • Bardzo dobra organizacji pracy własnej, priorytetyzowania i zarządzania projektami
    • Mile widziana znajomość rodziny 27000 oraz standardów IOS

    Oferujemy:

    • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat
    • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
    • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna)
    • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
    • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników