Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Senior Specialist

Zakłady Metalowe Postęp SA

Wyczółkowskiego 16

Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i nadzór nad istniejącymi systemami informatycznymi (parametryzacja, rozwiazywanie problemów)

  • Współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie zbierania, wypracowywania oraz wdrażania koncepcji

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania

  • Implementacja rozwiązań, testy, wdrożenia, utrzymanie

  • Kreowanie i rekomendowanie rozwiązań

  • Tworzenie nowych aplikacji, programów narzędziowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane IT)

  • Doświadczenie w administracji systemu ERP (mile widziany system QAD Enterprise Aplication)

  • Znajomość języków programowania Progres 4GL

  • Doświadczenie w implementacji, optymalizacji w oparciu o relacyjne bazy danych (MSSQL, Progress OpenEdge)

  • Znajomość zagadnień EDI (mile widziane w zakresie wymiany informacji w branży Automotive)

  • Praktyczna znajomość sieci komputerowych oraz pracy z systemami Windows, Linux

  • Umiejętność samodzielnej analizy, dekompozycji i rozwiązania problemu

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikacyjnym (poziom B2)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Przyjazne warunki i miła atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej Luma

Zakłady Metalowe Postęp SA są jednym z czołowych wielkoseryjnych producentów na rynku wyrobów metalowych. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dla branży motoryzacyjnej, dzięki czemu spełniamy standardy wiodących firm motoryzacyjnych.

Chcemy stworzyć efektywnie i elastycznie funkcjonujące przedsiębiorstwo. Naszym celem jest coraz lepiej spełniać wymagania klientów, oczekiwania pracowników oraz właścicieli.

Przewiń do profilu firmy