Oferta pracy

IT Server Operations specialist

Demant Business Services

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Deliver 2nd level support to WDH companies worldwide, including troubleshooting, analysis and improvement of Server Infrastructure

  • Interact with business and 1st line support to understand needs perform analysis, design and deployment of IT infrastructure

  • Identifies alternatives and present recommendations that meet user needs and comply with established standards

  • Ensure all requests are prioritized and managed pro-actively according to impact, escalating problems as required

  • Follow up on incidents and issues in cooperation with colleagues from different worldwide locations

  • Contribute to continuous improvement of daily work

Nasze wymagania

have 2-3 experience on a similar position

communicate effortlessly in English

have good knowledge of Microsoft server platforms (Server /2012 R2/2016/…), their maintenance and daily operations

are proficient in Microsoft solutions (RDS/VDI, Active Directory, DFS and Services)

have knowledge of Hyper-V and VMware –virtual machines configuration)

are familiar with ITIL processes & procedures

are familiar with Citrix XenApp/XenDesktop

are prepared to work 24 x 5 and be part of a continuous rotating shift

To oferujemy

  • Full-time work agreement in the international developing organization;

  • You will play an important role in Global IT Organization;

  • Possibility to learn (courses offered) and improve English in our international environment;

  • Great opportunities for usage of newest technology;

  • Business trips;

  • Social benefits (private medical health care, insurance, sport card etc.);

  • Discounts for cinema tickets.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • dopłata do komunikacji miejskiej

  • karta zniżkowa do pobliskich restauracji/sklepów

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z managerem

3

Spotkanie ofertowe

Demant jest wiodącą na świecie grupą zajmującą się protetyką słuchu, która oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem. Od ponad stu lat Grupa Demant odgrywa istotną rolę w rozwoju innowacyjnych technologii i know-how, które przyczyniają się do poprawy słuchu i zdrowia ludzi. Firma jest aktywna i zaangażowana pod każdym względem - począwszy od aparatów i implantów słuchowych po usługi dla protetyki słuchu na całym świecie. Istotną częścią grupy jest również rozwijająca się działalność w zakresie inteligentnych rozwiązań audio dla gier i komunikacji biurowej.

Nasze korzenie w Polsce sięgają, aż do 2007 roku, w którym to firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Oticon Polska Production. Od samego początku specjalizowała się w produkcji aparatów słuchowych, wytwarzanych w głównym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Mierzynie.

W 2015 roku zdecydowano o utworzeniu spółki DGS Business Services w centrum Szczecina, świadczącej wspólne usługi dla firm należących do całej grupy. Następna zmiana nastąpiła w 2019, gdy podjęto decyzję o ujednoliceniu marki w całej globalnej organizacji na Demant.

W Szczecinie odpowiadamy za obsługę finansową, zapewnianie jakości i spełnianie wymagań prawnych oraz wsparcie firm z grupy Demant w obszarze IT. W ramach prowadzonego w niej międzynarodowego zespołu Badań i Rozwoju (R&D), polscy i duńscy specjaliści tworzą oprogramowanie dla technologii stosowanych w najnowocześniejszych aparatach słuchowych.

Przewiń do profilu firmy