Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Service Desk / 2nd line support

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EFIRST ASIA
    lider rynku e-Commerce w Azji Południowo-Wschodniej,
    poszukuje specjalistów do pracy stacjonarnej w Warszawie.

    Poszukujemy:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Lokalizacja biura: Warszawa – Śródmieście

    Zadania:

    • Kontakt z klientem
    • Rozwiązywanie problemów na linii IT – Klient
    • Zarządzanie troubleshootingiem złożonych wyzwań IT
    • Provide support to end users regarding any kind of IT-related problems to ensure high availability for customers
    • Nadanie prorytetów dla problemów klientów
    • Track, prioritize and document all incidents reported to the service desk using the relevant tools following the incident management procedure to avoid future incidents
    • Diagnose software and hardware problems in order to find the right solution and thereby help the end user

    Wymagania:

    • Pasja do IT i nastawienie na ciągłą naukę
    • Umiejętność analizy problemu i orientacja na poszukiwanie rozwiązań
    • Umiejętność zrozumienia złożonych zagadnień hardware’owych, software’owych i sieciowych
    • Gotowość i umiejętność dzielenia się wiedzą
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie atutem
    • Mile widziana najomość i umiejętność zastosowania założeń dowolnej mwtodyki testowania oprogramowania
    • Wykształcenie techniczne
    • Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie

    Mile widziane:

    • podstawy programowania PHP / JS / HTML (w celu szybszej analizy problemów)

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie - liderze Performance Marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej
    • Szkolenia i udział w interesujących projektach
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Komfortowe warunki pracy w samym centrum Warszawy
    Jesteś gotowy pracować w ambitnym, dynamicznym i kreatywnym
    zespole specjalistów z całego świata?

    Jeśli tak, kliknij aby zaaplikować.

    Administratorem danych osobowych Kandydatów gromadzonych w niniejszym procesie rekrutacji jest Efirst Group Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-549) ul. Piękna 18.

    Uprzejmie informujemy, iż przesłanie odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie rekrutacyjne jest równoznaczne z wyrażaniem przez Kandydata zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w przesyłanym zgłoszeniu.

    Dane osobowe gromadzone w toku niniejszej rekrutacji zostaną powierzone dostawcom usług wykorzystywanych przez Administratora w procesie rekrutacji, w szczególności podmiotowi Grupa Pracuj Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-838) ul. Prosta 68.

    Podanie przez Kandydatów danych osobowych jest dobrowolne, są one wykorzystywane wyłącznie do celów rekrutacji i będą przetwarzane do 12 miesięcy od daty rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Każdemu z Kandydatów przysługuje prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania: dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

    Wszelkie pytania w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych przez Administratora prosimy kierować na adres: [email protected]