Ta oferta pracy jest nieaktualna od 208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Service Desk Agent with Norwegian

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    toptoptoptop

    ZeroChaos dla międzynarodowego Klienta z branży energetycznej w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    • profesjonalna obsługa klienta;
    • rozwiązywanie zgłaszanych problemów i porady w związku z kwestiami technicznymi i funkcjonalnymi;
    • rejestracja zgłaszanych problemów;
    • sprawdzanie narzędzi do monitorowania i rozwiązywanie zgłaszanych awarii;
    • komunikacja pomiędzy pracownikami, firmami usługowymi, inżynierami etc
    • Lokalizacja: Warszawa
    • znajomość języka norweskiego na poziomie min. B2 i języka angielskiego;
    • mile widziane wykształcenie w obszarze IT lub kierunki pokrewne;
    • doświadczenie w suporcie/contact center będzie mile widziane;
    • umiejętność zrozumienia potrzeb klientów i radzenie sobie z rozwiązywaniem problemów;
    • zorientowanie na cel;
    • doskonałe umiejętności interpersonalne

    Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • wdrożenie w obowiązki na stanowisku i przeszkolenie;
    • roczną premię;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • plan zakupu akcji pracowniczych;
    • dofinansowanie do zajęć sportowych;
    • możliwość doszkalania języka angielskiego finansowane przez pracodawcę;
    • ubezpieczenia grupowe;
    • dobrowolne ubezpieczenia na życie;
    • szeroki pakiet socjalny;
    • atrakcyjne zniżki na produkty i usługi naszego Klienta;
    • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej;
    • możliwość awansów;
    • dogodną lokalizację siedziby biura w Warszawie

    Zgłoszenie kandydatury na stanowisko poprzez przycisk 'Aplikuj'

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ZeroChaos Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    bottom