Oferta pracy

IT service desk

Gerlach S.A.O firmie

Gerlach S.A.

Ligocka 103

Katowice

Gerlach to firma o ponad 250 letniej tradycji i lider w swojej branży. Produkujemy i dystrybuujemy bogaty asortyment wyrobów stołowych i kuchennych, dla domu i ogrodu, wyróżniających się najwyższą jakością materiałów i niepowtarzalnym wzornictwem.
Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako:

Opis stanowiska:

  • wsparcie pracowników firmy w zakresie sprzętu i systemów IT,
  • Wsparcie przy obsłudze i uczestnictwo w rozwoju systemów informatycznych w firmie (ERP, WMS, Mobilny Handlowiec)
  • Budowanie relacji i koordynowanie współpracy między użytkownikami systemów IT a zewnętrznym wsparciem usług IT
  • Instalacja oraz konfiguracja sprzętu komputerowego,
  • Zakup sprzętu i oprogramowania,
  • Inicjowanie nowych i koordynowanie prowadzonych projektów IT w firmie

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka motywacja i chęć zdobywania nowej wiedzy i własnego rozwoju
  • ogólna wiedza o systemach ERP (znajomość enova będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia
  • pracę w stabilnej i jednocześnie dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę
Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych), prowadzonych przez Gerlach S.A. z siedzibą w Drzewicy (26-340), ul. Braci Kobylańskich 41."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy