Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Service Desk Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa CIECH w związku z procesem centralizacji działu IT tworzy centralny dział Service Desk. W związku z tym poszukujemy osoby z pasją, zaangażowaniem oraz doświadczeniem, która obejmie stanowisko Szefa Pionu Wsparcia IT Grupy CIECH. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Główne zadania:
    • Stworzenie Centralnego międzynarodowego Service Desk dla grupy CIECH
    • Wdrożenie organizacji ServiceDesk opartej o ITIL i model usługowy
    • Wdrożenie systemu ITSM - ServiceNow
    • Stworzenie umów SLA oraz utrzymywanie ich
    • Zapewnienie obsługi użytkowników z zachowaniem odpowiedniego poziomu SLA wraz z systemem monitoringu KPI
    • Rozliczanie dostawców zewnętrznych oraz wewnętrznych z realizacji SLA
    • Nadzór nad procesem obsługi zgłaszanych incydentów
    • Przygotowywanie analiz i raportów z powierzonego obszaru
    • Kontrola jakości obsługi i poziomu satysfakcji użytkowników
    • Koordynowanie procesu komunikacji z użytkownikami
    • Współpraca z lokalnymi i globalnymi partnerami
    • Nadzór nad utrzymaniem aktualnej ewidencji sprzętu IT
    • Realizacja lokalnych i globalnych projektów IT w obszarze wsparcia użytkowników
    • Przygotowywanie procedur i instrukcji operacyjnych
    • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami sprzętu i usług
    • Zarządzenie międzynarodowym zespołem
    Wymagane kwalifikacje:
    • Praktyczna, perfekcyjna znajomość ITIL potwierdzona certyfikatami oraz prowadzonymi projektami
    • Doświadczenie w budowaniu oraz zarządzaniu organizacją SERVICE DESK
    • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
    • Mile widziana znajomość systemów ITSM
    • Wysokie zdolności interpersonalne
    • Wysokie umiejętności zarządzania zespołem
    • Biegły angielski
    Oferujemy:
    • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
    • Stanowisko o dużej samodzielności
    • Ciekawe wyzwania i wysokie możliwości rozwoju zawodowego
    • Pracę w komfortowym biurowcu zlokalizowanym obok stacji metra Wilanowska
    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 NR 101 poz. 926 z późn. zm). Zostałem/am poinformowany/a, że CIECH S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Puławskiej 182, staje się administratorem danych osobowych, podanych w trakcie rejestracji w bazie kandydatów do pracy CIECH S.A., utworzonej doraźnie na potrzeby obecnego procesu rekrutacji i usuwanej niezwłocznie po zakończeniu tego procesu. Kandydatowi do pracy w CIECH S.A. przysługują uprawnienia do: poprawiania danych osobowych, podanych w trakcie procesu rejestracji, uzyskania treści przetwarzanych danych na jego temat oraz żądania zakończenia świadczenia ww. usług przez CIECH S.A. i usunięcia danych osobowych.