Oferta pracy

IT Service Desk Specialist

Beyond.pl Sp. z o.o.O firmie

Beyond.pl Sp. z o.o.

Adama Kręglewskiego 11

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi,

  • bieżąca analiza i odpowiadanie na zapytania klientów,

  • monitoring parametrów infrastruktury technicznej i usług z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi,

  • obsługa zgłoszeń serwisowych,

  • prace konfiguracyjne,

  • współpraca z Zespołem IT i Zespołem Sprzedaży w ramach obsługi posprzedażowej

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego (warunek konieczny)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (dodatkowy atut)

  • doświadczenie w pracy w Service Desk i/lub Customer Service,

  • znajomość nowoczesnych usług IT,

  • rozumienie infrastruktury IT i zależności między jej poszczególnymi elementami,

  • mile widziana dobra znajomość systemów Windows i/lub Linux,

  • zdolności analityczne,

  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów,

  • nastawienie pro-klienckie i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • znajomość ITIL,

  • samodzielność w działaniu i zdolności organizacyjne,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • dyspozycyjność (praca zmianowa).

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze IT

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • różnorodność wykonywanych zadań

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria)

  • fundusz szkoleniowy

  • przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę

  • pracę z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Europie centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych i infrastruktury as a service w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy