Logo Pracuj.pl

IT Service Desk Specialist

Beyond.pl Sp. z o.o.O firmie

Beyond.pl Sp. z o.o.

Adama Kręglewskiego 11

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi,
  • bieżąca analiza i odpowiadanie na zapytania klientów,
  • monitoring parametrów infrastruktury technicznej i usług z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi,
  • obsługa zgłoszeń serwisowych,
  • prace konfiguracyjne,
  • współpraca z Zespołem IT i Zespołem Sprzedaży w ramach obsługi posprzedażowej

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (dodatkowy atut)
  • doświadczenie w pracy w Service Desk i/lub Customer Service,
  • znajomość nowoczesnych usług IT,
  • rozumienie infrastruktury IT i zależności między jej poszczególnymi elementami,
  • mile widziana dobra znajomość systemów Windows i/lub Linux,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów,
  • nastawienie pro-klienckie i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość ITIL,
  • samodzielność w działaniu i zdolności organizacyjne,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • dyspozycyjność (praca zmianowa).

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze IT
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • różnorodność wykonywanych zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria)
  • fundusz szkoleniowy
  • przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę
  • pracę z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Europie centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych i infrastruktury as a service w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

IT Service Desk Specialist, Adama Kręglewskiego 11, Poznań