Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Service Desk Specialist

  • Pruszków, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej, dostarczają komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Szwecji sięgają 1946, a w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku- zakład w Pruszkowie/koło Warszawy. W roku 2016 otworzyliśmy nowy zakład w Koluszkach k/Łodzi.

    Aktualnie poszukujemy profesjonalistów na stanowisko:

    Lokalizacja: Pruszków

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie IT użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych
    • Zarządzanie zgłoszeniami użytkowników – dbałość z zamykanie zgłoszeń w odpowiednim czasie
    • Administracja i zarządzanie kontami użytkowników
    • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania
    • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną i wdrażanie nowego sprzętu
    • Obsługa sprzętu i oprogramowania użytkowników końcowych (laptopy, komputery stacjonarne, telefony, etc.)
    • Utrzymanie i aktualizacja dokumentacji IT (sprzęt, matryce IT, inwentaryzacja i inne)

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie kierunkowe (informatyczne lub pokrewne)
    • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość sprzętu komputerowego
    • Wiedza w obszarze aplikacji, baz danych, sieci komputerowych, bezpieczeństwa teleinformatycznego
    • Nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego
    • Wysoki poziom samodzielności
    • Umiejętność zarządzania czasem pracy i nadawania priorytetów
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1) – będzie weryfikowana w procesie rekrutacji

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
    • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Opiekę medyczną
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
    • Kartę Multisport
    • Dofinansowanie do posiłków
    • Bezpłatny parking
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kongsberg Automotive Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".