Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Service Specialist

Simplicity Recruitment

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, firmy o kapitale niemieckim, będącej czołowym partnerem dla średniej wielkości przedsiębiorstw na całym świecie specjalizującej się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań ERP poszukujemy kandydata na stanowisko IT Support Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie obsługiwała zgłoszenia klientów oraz pomagała użytkownikom w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z sieciami, bazami danych, oraz systemami operacyjnymi.

Technologie u pracodawcy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza przyczyn błędów w oprogramowaniu, w strukturach baz danych oraz w infrastrukturze IT klientów;

  • Aktualizacja komponentów oprogramowania, parametrów i konfiguracji;

  • Komunikacja z konsultantami IT;

  • Rozwiązywanie problemów klientów w ścisłej współpracy z działem Service Consulting.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne);

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows;

  • Znajomość aktywnych komponentów sieciowych, TCP/IP oraz baz danych;

  • Znajomość systemów Unix/Linux;

  • Otwartość na pracę w modelu zmianowym (pokrycie zmian w godzinach 4:00 – 00:00);

  • Otwartość na wyjazd do siedziby firmy w Niemczech w ramach onboradingu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP;

  • Znajomość języka niemieckiego.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy w 100 % zdalnie;

  • Work-Life-Balance: elastyczne godziny pracy;

  • Kartę multisport;

  • Możliwość rozwoju osobistego pod okiem specjalistów;

  • Wewnętrzna akademia rozwoju kompetencji;

  • Umowę o pracę wraz z bonusem za pracę w systemie zmianowym;

  • Pracę w młodym zespole w atmosferze wsparcia.