Logo Pracuj.pl

IT Service Specialist with French or Italian

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

  • Kraśnik
    Kraśnik, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez klienta oraz informowanie o potencjalnych rozwiązaniach,
  • Zdalne wsparcie techniczne użytkowników,
  • Wsparcie użytkowników w pracy z aplikacjami,
  • Monitorowanie otwartych zgłoszeń oraz informowanie o aktualnym statusie,
  • Aktualizacja bazy błędów z wykorzystaniem posiadanych informacji,
  • Zapewnianie poufności i ochrona danych osobowych klienta.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Znajomość języka francuskiego lub włoskiego na poziomie min. B2/C1,
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w Service Desk, serwisie komputerowym, obsłudze klienta itp,
  • Średniozaawansowana znajomość systemów operacyjnych, przeglądarek internetowych, pakietu MS Office,
  • Średniozaawansowana znajomość urządzeń przenośnych (środowiska iOS, Android, Windows),
  • Wiedza na temat poprawiania rejestru, aktualizacji, wirusów, bezpieczeństwa, szyfrowania,
  • Średniozaawansowana wiedza na temat VPN,
  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o globalnym zasięgu,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach,
  • Profesjonalne wsparcie w okresie wdrożenia,
  • Szeroka gama benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne i inne),
  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy,
  • Pracę w Katowicach, Opolu, Lublinie, Krakowie lub 100% zdalnie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Arche Consulting Sp z o.o.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

IT Service Specialist with French or Italian, Kraśnik