Oferta pracy

IT Service Technician (Helpdesk - Administrowanie siecią)

SAUERESSIG Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wspracie techniczne w rozwiązywaniu problemów użytkowników końcowych w środowisku Windows i Macintosh (EUC);

  • odpowiadanie na zgłoszenia i problemy o zasięgu lokalnym oraz globalnym (również w sytuacjach awaryjnych);

  • wykonywanie serwisu, konserwacji oraz czyszczenia stacji roboczych, drukarek i innych urządzeń;

  • sporządzanie dokumentacji zgłoszeń oraz sposobu ich rozwiązywania;

  • praca w fajnym, pomocnym oraz międzynarodowym środowisku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku informatyki lub pokrewnym;

  • doświadczenie w utrzymaniu i wspieraniu technicznym użytkowników;

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Outlook i innych aplikacji internetowych.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w firmie polecanej przez pracowników, z miejscem na wdrażanie swoich pomysłów rozwiązań problemów

  • stabilne, pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość podwyższania kwalifikacji i doskonalenia umiejętności dzięki współpracy z pomocną i utalentowaną załogą

  • system premiowy doceniający wkład poszczególnych pracowników w rozwój firmy;

  • bogaty pakiet socjalny oraz świadczenia z Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • pakiet świadczeń dodatkowych np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Bardzo prosimy o przesyłanie aplikacji w j. angielskim.

Jesteśmy częścią grupy SGK – firmą znaną na całym świecie z jakości i innowacyjności, współpracującą z najbardziej rozpoznawalnymi markami branży FMCG. Oferujemy kompleksowe usługi premedia, rygorystyczne zarządzanie drukiem oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa opakowań i przepływu pracy. Grupa Saueressig to 13 oddziałów rozsianych po całym globie. Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę w międzynarodowym zespole specjalistów!

Przewiń do profilu firmy