Oferta pracy

IT ServiceDesk Specialist

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska:

  • Codzienne, samodzielne diagnozowanie, I rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników,
  • Przygotowywanie komputerów I innych urządzeń końcowych do pracy,
  • Nadzorowanie poprawnej pracy urządzeń końcowych,
  • Utrzymywanie aktualnej bazy sprzętu, aplikacji , incydentów oraz wiedzy,
  • Przygotowywanie instrukcji dla użytkowników systemów IT,
  • Nadzór nad kontaktami z autoryzowanymi serwisami sprzętu,
  • Raportowanie do lidera zespołu ServiceDesk.

Oczekiwania:

  • Wysoka kultura osobista i dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Praktyczna znajomość komputerów,
  • Wiedza z zakresu zarządzania komputerami z system Windows 10,
  • Znajomość zagadnień rozwiązań chmurowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z siecią LAN i WAN,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Możliwość podróży służbowych do innych lokalizacji firmy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Dodatkowe szkolenia.
Consent for Future Recruitment:

I consent to the processing by Gülermak Agır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş., Gülermak Sp. z o. o., Mosty Łódź S.A. GLM Kraków Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. GP Mosty Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.  spółka cywilna, AGP Metro Polska, GLM Tramwaj Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. of my personal data included in the recruitment application for the purposes of future recruitment.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy