Oferta pracy

  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Grzybowska 78

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MICROSERVICES

  • ETL

  • UML

  • BPMN

  • TOGAF

  • Oracle

  • MS SQL

Mile widziane

  • CI/CD

  • MS SQL

  • .NET

  • MVC

  • ITIL

  • COBIT

O projekcie

Projektowanie architektury systemów informatycznych zgodnie z obowiązującymi standardami architektonicznymi IT z uwzględnieniem stabilności, bezpieczeństwa, skalowalności i wysokiej dostępności.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie architektury systemów informatycznych zgodnie z obowiązującymi standardami architektonicznymi IT z uwzględnieniem stabilności, bezpieczeństwa, skalowalności i wysokiej dostępności

  • Analiza oraz dokumentacja architektury aktualnych rozwiązań, pozyskiwanie informacji na temat istniejących procesów, systemów oraz rozwiązań w organizacji,

  • Współpraca z analitykami i właścicielami biznesowymi systemów informatycznych przy projektowaniu rozwiązań integracyjnych i architektonicznych,

  • Wsparcie zespołu programistycznego w procesie budowy, testów i wdrażania oprogramowania, prowadzenie od strony technicznej strumieni prac,

  • Nadzór nad standardami architektonicznymi i technologicznymi,

  • Opiniowanie projektów i rozwiązań technologicznych dostarczanych przez dostawców zewnętrznych oraz współpracę z dostawcami w zakresie budowy i integracji dostarczanych systemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne/techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 lat;

  • Umiejętność posługiwania się ramami architektonicznymi TOGAF, znajomość szablonów i sposobów opisu architektury systemów informatycznych;

  • Znajomość narzędzi służących do modelowania architektury, umiejętność modelowania w UML, BPMN, Certyfikat TOGAF, mile widziane certyfikacja ArchiMate;

  • Doświadczenie w projektowaniu architektury złożonych, skalowalnych systemów IT działających w środowisku zintegrowanym;

  • Szeroka wiedza związana z budową aplikacji w architekturze microservices oraz w zakresie integracji systemów (XML, JSON, REST, SOAP, WSDL, WebSocket);

  • Znajomość zasad tworzenia modeli danych oraz baz danych. Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL), doświadczenie w budowaniu data martów;

  • Doświadczenie w tworzeniu architektury rozwiązań ETL;

  • Mile widziana znajomości technologii Microsoft w zakresie projektowania i wytwarzania oprogramowania, w szczególności MS SQL, .NET, MVC,

  • Znajomość rozwiązań CI/CD,

  • Wiedza na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (np. ITIL, COBIT);

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • elastyczne godziny pracy;

  • praca w zespole entuzjastów nowych technologii open source;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • praca w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce