Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Solutions Engineer

IT Solution Factor Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

IT Solution Factor Sp. z o.o. to spółka informatyczna koncentrująca się na dostarczaniu sprzętu i oprogramowania IT oraz usługach serwisowych i outsourcingowych. Projektujemy i realizujemy zaawansowane systemy serwerowe, sieciowe i pamięci masowych. Zapewniamy wsparcie klienta na każdym etapie realizacji projektu – począwszy od budowy koncepcji, dostawy sprzętu, po wdrożenie i utrzymanie. Dzięki przynależności do grupy kapitałowej spółek dostarczających zróżnicowane technologie, efektywnie łączymy wąskie specjalizacje poszczególnych podmiotów ze stabilnością finansową i możliwościami dużych organizacji.

Poznaj nas na www.itsf.com.pl

Miejsce pracy: Polska - praca zdalna lub Warszawa - stacjonarnie z biura.

Aktualnie poszukujemy pracowników

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie, naprawa i konfiguracja
    • systemów Windows oraz pakietów biurowych,
    • sprzętu biurowego,
    • drukarek sieciowych,
    • sprzętu peryferyjnego,
    • sieci WiFi,
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji sprzętu komputerowego,
  • Współpraca z firmami kooperującymi i dostawcami usług,
  • Tworzenie zestawień i raportów,
  • Aktualizacja i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Udział w nowych wdrożeniach infrastruktury IT,
  • Techniczne wsparcie użytkowników sprzętu komputerowego,

Wymagania:

  • znajomość systemów Windows oraz pakietów biurowych,
  • znajomość budowy sprzętu komputerowego,
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem biurowym,
  • znajomość zasad działania sieci WiFi,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • wykształcenie min. średnie,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • znajomość j. angielskiego pozwalającego na podstawową komunikację w obszarze IT,
  • chęć do nauki, proaktywność i odpowiedzialność w powierzone obowiązki,

Oferujemy:

  • współpraca B2B lub w ramach umowy o pracę,
  • możliwość dofinansowania prywatnej opieki zdrowotnej,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń,
  • pracę w młody, otwartym zespole,
  • dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

Ogłoszenie archiwalne