Oferta pracy

IT Specialist / Administrator IT

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Towarowa 35, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Towarowa 35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów;

  • zarządzanie, opieka i monitoring nad „końcówkami” w całej grupie SEO liczącej ponad 500 pracowników;

  • automatyzowanie rutynowych procesów i zadań;

  • inwentaryzacja sprzętu komputerowego i sieciowego.

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • znajomość administracji Windows 10;

  • dobra znajomość sieci LAN oraz modelu OSI;

  • wysokiej kultury osobistej w kontakcie z pozostałymi pracownikami;

  • wiedza, która pozwoli na szybkie weryfikowanie nieprawidłowości;

  • komunikatywność i chęć pomagania;

  • umiejętność analizowania problemów, które występują w poszczególnych działach naszej firmy;

  • znajomość podstaw systemu Linux;

  • znajomość PowerShell.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym, stabilnym zespole i wspierających przełożonych;

  • Dostęp do najnowszych technologii;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;

  • Podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą ścieżką kariery;

  • Bonusy pozapłacowe: prywatną opieka medyczna oraz kafeterię benefitów MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;

  • Brak nadgodzin i realny life & work balance, wolne weekendy;

  • Rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring;

  • Pracę w prestiżowej i dogodnej pod kątem dojazdu lokalizacji w centrum Poznania;

  • Pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sunrise System działa na rynku już 17 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy