Logo Pracuj.pl

IT Specialist / Administrator IT

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Towarowa 35

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów;
  • zarządzanie, opieka i monitoring nad „końcówkami” w całej grupie SEO liczącej ponad 500 pracowników;
  • automatyzowanie rutynowych procesów i zadań;
  • inwentaryzacja sprzętu komputerowego i sieciowego.

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość administracji Windows 10;
  • dobra znajomość sieci LAN oraz modelu OSI;
  • wysokiej kultury osobistej w kontakcie z pozostałymi pracownikami;
  • wiedza, która pozwoli na szybkie weryfikowanie nieprawidłowości;
  • komunikatywność i chęć pomagania;
  • umiejętność analizowania problemów, które występują w poszczególnych działach naszej firmy;
  • znajomość podstaw systemu Linux;
  • znajomość PowerShell.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym, stabilnym zespole i wspierających przełożonych;
  • Dostęp do najnowszych technologii;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą ścieżką kariery;
  • Bonusy pozapłacowe: prywatną opieka medyczna oraz kafeterię benefitów MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
  • Brak nadgodzin i realny life & work balance, wolne weekendy;
  • Rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring;
  • Pracę w prestiżowej i dogodnej pod kątem dojazdu lokalizacji w centrum Poznania;
  • Pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Sunrise System działa na rynku już 17 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

IT Specialist / Administrator IT, Towarowa 35, Poznań