IT Specialist for Warehouse System Support (IT Team for the WMS)

Raben Management Services

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • PL/SQL

  • Oracle

O projekcie

Masz DRIVE do IT?

Nasi specjaliści wspierają pracę zespołów operacyjnych tworząc narzędzia i aplikacje dla całej organizacji z poziomu centrali Grupy Raben. Odpowiadają za utrzymanie ciągłości pracy i rozwój systemów oraz zapewniają stabilność pracy wszystkich systemów teleinformatycznych. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, mamy nasze oddziały aż w 15 krajach, a języka angielskiego używamy na co dzień. Podczas realizacji projektów stawiamy na jakość realizowanych zadań, proaktywne podejście oraz współpracę.

Jeśli, tak jak my, uważasz, że praca zespołowa nie jest tylko hasłem, aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie stabilności i ciągłości pracy systemów magazynowych we wszystkich krajach Grupy Raben

  • Monitorowanie, diagnostyka oraz zdalne wsparcie użytkowników Grupy Raben w zakresie rozwiązywania problemów i realizacji usług IT związanych z funkcjonowaniem złożonych środowisk aplikacji magazynowych (RedPrairie) oraz systemów wymiany danych z klientami zewnętrznymi

  • Kontakt i współpraca z innymi liniami wsparcia, dostawcami zewnętrznymi oraz zespołami wdrożeniowymi

  • Rozwój systemu IT Grupy Raben m.in. poprzez tworzenie narzędzi monitorujących system, serwisów służących automatyzacji procesów, udział w projektach prowadzonych przez zespół DEV

Nasze wymagania

  • Znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych oraz systemów operacyjnych z rodziny Unix (shell)

  • Znajomość procesów i systemów magazynowych, w szczególności BY RedPrairie Dispatcher, umiejętność programowania w innych niż bazodanowe językach (bash/ksh, php, .NET/C#), znajomość sposobów wymiany danych między systemami (XML, EDIFACT, IDOC, webservice)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym środowisku)

  • Bardzo wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność realizacji kilku zadań w jednym czasie

  • Dociekliwość i umiejętność łączenia faktów w celu rozwiązywania złożonych problemów

  • Znajomość języka PL/SQL oraz baz Oracle

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym) w centralnym departamencie IT Grupy Raben zlokalizowanym w Robakowie k/Poznania

  • Zadania ukierunkowane na tworzenie rozwiązań dedykowanych dla Klienta wewnętrznego

  • Wynagrodzenie podstawowe (negocjowane okresowo) oraz bonus kwartalny uzależniony od poziomu realizacji zleconych zadań

  • Codzienny kontakt z j. angielskim (praca w międzynarodowym środowisku)

  • Możliwość realizacji zadań w trybie hybrydowym (50% stacjonarnie, 50% telepraca) oraz elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (do godziny 9.00)

  • Rozwój w wybranym kierunku specjalizacji w ramach Grupy Raben dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom oraz awansom i promocji między działowej

  • Cykliczne imprezy i eventy firmowe, okresowe konkursy dla pracowników, możliwość uczestnictwa w akcjach charytatywnych i wiele innych.

Benefity

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • projekty dla Klientów wewnętrznych

  • platforma kafeteryjna MyBenefit

  • dostęp do platformy UDEMY

  • platforma do nauki języków obcych eTutor

  • karta SIM do użytku prywatnego w dobrej cenie

  • zniżki na zakupy z kartą Makro

  • paliwo w dobrej cenie

  • praca w branży logistycznej

  • awanse wewnętrzne

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna do 15 minut

2

Zdalne spotkanie techniczne do 60 minut

3

Decyzja o zatrudnieniu