IT Specialist

3Soft S.A.

  • Gawronów 6, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

3Soft S.A.

Gawronów 6

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja i diagnostyka systemów operacyjnych Microsoft Windows, aplikacji, pakietu Microsoft 365, komputerów PC (stacjonarnych i przenośnych),

  • realizacja zakupów sprzętu IT oraz oprogramowania,

  • obsługa zgłoszeń w aplikacji ServiceDesk (użytkownicy wewnętrzni),

  • zapewnienie wsparcia technicznego i merytorycznego dla innych pracowników z obszaru IT,

  • zarządzanie kontami oraz uprawnieniami użytkowników do systemów IT,

  • utrzymywanie / aktualizacja bazy komponentów systemów takich jak sprzęt i licencje,

  • uczestniczenie przy wdrażaniu nowych systemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia średniego lub wyższego, pożądane informatyczne,

  • dobrej znajomości systemów operacyjnych MS Windows,

  • umiejętności konfiguracji sieci komputerowych,

  • znajomości sprzętowej architektury komputerów,

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (VMWare, Hyper-V),

  • mile widziana znajomość Microsoft Azure w zakresie zarzadzania subskrypcjami oraz licencjami Office 365,

  • znajomość Active Directory w obszarze zarządzania kontami użytkowników,

  • znajomości pakietu Microsoft 365,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (współpraca również z osobami z innych krajów),

  • zdolności analizowania i efektywnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym i ambitnym zespole

  • wsparcie merytoryczne i szkolenia podnoszące umiejętności

  • udział w zaawansowanym technologicznie projekcie

  • ciekawą i rozwojową pracę, w której na co dzień masz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i poszerzania wiedzy

  • stabilność zatrudnienia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • cotygodniowe Pizza Meetings

  • integracje przy planszówkach

  • system kafeteryjny

3Soft S.A.

W 3Soft od ponad 19 lat projektujemy, tworzymy i uruchamiamy dedykowane systemy informatyczne dla największych przedsiębiorstw w Polsce i Europie. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji ponad 100-osobowego zespołu realizujemy zaawansowane technologicznie projekty, wydobywając z dużych zbiorów danych wartość biznesową. Nasz sukces opieramy na wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów, podążaniu za megatrendami, ciągłym rozwoju i wykorzystaniu nowych technologii.

3Soft jest producentem Occubee (https://occubee.com/pl/) – platformy do prognozowania sprzedaży w branży retail opartej na Sztucznej Inteligencji. Platforma Occubee automatycznie zamienia ogromne ilości danych paragonowych, informacje o tysiącach produktów i dziesiątki specyficznych dla retail czynników w wartościowe prognozy sprzedaży i popytu.

Wierzymy w potencjał biznesowy danych!

Przewiń do profilu firmy