Oferta pracy

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ONWELO S.A.

Prądnicka 20A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Server 2016/2019

  • Linux

  • MS SQL

  • Postgres SQL

  • Google Cloud Platform

  • PowerShell

  • Bash

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

  • Zabbix

  • ELK

  • ITIL v3

  • AWS

  • Azure

  • Python

System operacyjny

O projekcie

Obecnie poszukujemy Inżyniera Systemowego, który dołączy do naszego zespołu Service Desk. Będziesz mieć okazję wzięcia udziału w międzynarodowych projektach opartych o publiczne chmury (Azure, GCP), w których pełnimy wsparcie aplikacji bankowych i serwerów z naszych biur zlokalizowanych w Warszawie i Krakowie.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ServiceDesku aplikacji biznesowych i systemów IT dla klientów zewnętrznych

  • Rozwiązywanie problemów technicznych w obszarze platform IT opartych o rozwiązania Cloud

  • Administrowanie serwerami Windows/Linux

  • Zapewnianie wsparcia technicznego dotyczącego funkcjonowania systemów dla użytkowników biznesowych

  • Optymalizacja procesów i rozwiązań systemowych

  • Obsługa systemów monitoringu

  • Tworzenie bazy wiedzy, w tym dokumentacji wdrażanych zmian w systemach IT oraz procesach biznesowych

  • Pełnienie dyżurów w cyklu rotacyjnym

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w ramach I lub II linii wsparcia IT

  • Znajomość rozwiązań Microsoft Server 2016/2019

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux (Debian, Red Hat)

  • Umiejętność administracji bazami danych (MS SQL, PostgreSQL)

  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowymi GCP (inne platformy mile widziane)

  • Znajomość dowolnego języka skryptowego

  • Umiejętność efektywnej współpracy z programistami i zewnętrznymi dostawcami

  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1

  • Znajomość standardów ITIL v3

  • Świadomość, jak działają systemy firmy Atlassian: Confluence, Jira, Jira SM

  • Znajomość systemów monitoringu ELK lub Zabbix

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne