Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Specialist (Linux)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Studio deweloperskie istniejące od 2002 roku, znane m.in. z takich tytułów jak Gears of War Judgment, Bulletstorm oraz Painkiller, poszukuje osoby na stanowisko :

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Administracja serwerem Perforce opartym na Linux Debian
    • Administracja lokalną siecią komputerową oraz serwerami
    • Bieżący monitoring: systemów, aplikacji, wydajności, bezpieczeństwa oraz zapobieganie awariom
    • Budowanie bezpiecznych , skalowalnych i wydajnych środowisk IT
    • Automatyzacja konfiguracji systemów i aplikacji
    • Podstawowa administracja AD, DNS, DHCP, GPO
    • Ciągły rozwój poprzez rozpoznanie i wdrażanie nowych technologii

    Czego wymagamy

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość Linux Debian i pochodnych dystrybucji
    • Praktyczna znajomość narzędzi automatyzujących zarządzanie infrastrukturą
    • Programowania w językach skryptowych
    • Znajomość TCP/IP i podstawowych usług sieciowych oraz umiejętność konfiguracji switchy/ routerów
    • Dobra znajomość systemów Windows 7,8 i 10 oraz .wersji serwerowych: 2008- 2019, Active Directory
    • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego(serwery, macierze, switche, itp)
    • Znajomość technologii DellEMC oraz macierzy dyskowych
    • Znajomość Google G-suite oraz technologii wirtualizacji(Hyper-V/ VMWare)
    • Bardzo dobra znajomość JIRA
    • Znajomość języka angielskiego - płynnie w mowie i piśmie

    Dodatkowe atuty

    • Znajomość sprzętu Cisco
    • Mile widziana znajomość branży gier
    • Pozytywne nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta wewnętrznego

    Co zapewniamy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną) oraz kartę Multisport
    • Dofinansowanie do zajęć języka angielskiego odbywających się w siedzibie firmy

    Wyślij CV za pomocą przycisku „APLIKUJ”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PCF Group Sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PCF Group Sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem  [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trzech miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem  [email protected]