Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista Helpdesk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: IT

    ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach i na Słowacji.

    Opis stanowiska:

    • bezpośrednie wsparcie użytkowników systemów teleinformatycznych,
    • usuwanie/rozwiązywanie incydentów oraz problemów informatycznych,
    • diagnostyka stanu urządzeń IT oraz usuwanie awarii,
    • wdrażanie nowych aktualizacji oprogramowania, realizacja wymagań bezpieczeństwa dla systemów IT i sieci teleinformatycznych,
    • relokacja sprzętu informatycznego zgodnie z potrzebami biznesowymi,
    • dbanie o dobry stan sprzętu informatycznego,
    • nadzór nad dokumentacją techniczną,
    • raportowanie wykonywanych zadań do IT Managera

    Wymagania:

    • znajomość sprzętu IT pod względem konfiguracji, naprawy oraz konserwacji.
    • podstawowa znajomość środowisk serwerowych z rodziny Windows, zagadnień AD, MsExchange lub Office365 będzie atutem,
    • znajomość zagadnień sieciowych opartych na protokołach: TCP/IP, UDP, RDP, VNC, SMB, AFP,
    • komunikatywność, dobra organizacja swojej pracy oraz sumienność,
    • wysoka kultura osobista,
    • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz redagowanie maili.

    Oferujemy:

    • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, wycieczki, bony na zakupy),
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Stabilność zatrudnienia,
    • Pracę w centrum Warszawy (biurowiec w Złotych Tarasach),
    • Szkolenia zewnętrzne i kursy językowe.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."