Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy motoryzacyjnej - poszukujemy doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko IT Specialist.

    SBS/24/464/ITS

    Zadania:

    • Zapewnienie usługi helpdesk dla dealerów – 1st line support - platforma Link
    • Wsparcie pracowników firmy w zakresie obsługi urządzeń oraz aplikacji IT (praca z systemami Link/iLink, CRK, Protokoły Niezgodności, Dystrybucja Poczty, Zarządzanie administratorami, MDM (Mobile Device Management), DriveIT, Drukarki, QlikView)
    • Zarządzanie siecią LAN/WAN – Focal Point dla HQ
    • Implementacja projektów centralnych dedykowanych dla rynku – wsparcie dla HQ IT
    • Instalowanie i konfigurowanie urządzeń komputerowych zgodnie z polityką firmy
    • Utrzymywanie kontaktu z zewnętrznymi serwisami dostawców i producentów IT
    • Szkolenia użytkowników końcowych z zakresu wykorzystania istniejących rozwiązań IT
    • Tworzenie dokumentacji i instrukcji IT w języku polskim i angielskim

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • 3 – 5 lat doświadczenia na w pracy na podobnym stanowisku w organizacji o rozporoszonej geograficznie strukturze
    • Znajomość zasad działania sieci LAN, TCP/IP oraz sprzętu biurowego sprzętu IT (laptopy, serwery, drukarki)
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalenia priorytetów
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formacie Word podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny za pomocą przycisku Aplikuj.

    W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”
    bottom