Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Specjalista ds. Wsparcia Aplikacji Biznesowych

SMARTER SYSTEMS Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie i rozwój aplikacji

  • Analiza procesów biznesowych, ustalanie i proponowanie optymalnych rozwiązań

  • Administracja aplikacjami, zarządzanie danymi

  • Wykonywanie i nadzorowanie prac administracyjnych w bazach danych

  • Rozwój aplikacji, analiza potrzeb biznesowych, testowanie i wdrażanie rozwiązań we współpracy z dostawcami zewnętrznymi

  • Uczestniczenie w projektach aplikacyjnych jako wsparcie ze strony IT

  • Przygotowanie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- zdolności analitycznych

- otwartego myślenia

- ambicji i otwartości na naukę

- umiejętności dzielenia się wiedzą i pracy zarówno w grupie jak i samodzielnie

Wykształcenie, wiedza merytoryczna i umiejętności:

- preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie oraz czytanie i tworzenie dokumentacji technicznych.

- umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia)

Mile widziane:

- znajomość tematyki finansowo księgowej, magazynowej, procesów obsługi usług serwisowych

- znajomość rozwiązań opartych na Microsoft SQL

- znajomość branży Automotive

- prawo jazdy kategorii B

- znajomość środowiska SharePoint

To oferujemy

  • pracę w wyjątkowym zespole i przyjazną atmosferę – wygrywamy jako zespół

  • pracę pełną wyzwań, udział w ciekawych projektach

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę na rzecz marki premium branży Automotive

  • prywatną opiekę medyczną

O nas

Polska firma Smarter Systems jest jednym z dostawców kompleksowych usług z szerokiego obszaru IT. Naszym celem jest pomaganie Klientom w rozwoju i zwiększaniu ich konkurencyjności. Dążymy do tego aby oferowane przez nas rozwiązania oraz usługi charakteryzowały się wysoką wydajnością, innowacyjnością i niezawodnością. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każdy Klient jest inny, dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfiki biznesowej Klienta.