Logo Pracuj.pl

IT Specjalista HelpDesk

Nowa Elektro Sp. z o.o.O firmie

  • Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Nowa Elektro Sp. z o.o.

Barwnikowa 28

Zgierz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi oraz rozwiązywania problemów dotyczących ich stacji roboczych/oprogramowania
  • Konfiguracja systemów operacyjnych (Windows 7 i wyższych) według ustalonych wytycznych (przygotowanie sprzętu dla nowego pracownika)
  • Zarządzanie użytkownikami w Active Directory
  • Zarządzanie sieciami LAN, WLAN
  • Zarządzanie i prowadzenie systemu ewidencji sprzętu oraz oprogramowania
  • Zamawianie sprzętu zgodnie z wytycznymi, zarządzanie magazynem sprzętu zapasowego,
  • Wsparcie użytkowników w systemie ERP Asseco Softlab (po uprzednim przeszkoleniu)
  • Współpraca w zakresie serwisu sprzętu z firmami zewnętrznymi
  • Obsługa zgłoszeń helpdesk (pierwsza linia wsparcia dla pracowników Firmy)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemu Windows 7 (i wyższych) oraz pakietu MS Office (2013 i wyższych)
  • Znajomość takich zagadnień dotyczących zarządzaniem użytkowników w Active Directory
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów programowych i sprzętowych
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie , umowa o pracę
  • Dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w projektach rozwojowych, szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz orientację na pracownika
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m. in ubezpieczenie grupowe PZU, dofinansowanie wczasów oraz Multisport i Lux Med na preferencyjnych warunkach);

O nas

Firma Nowa Elektro Sp. z o.o., należy do czołówki sieci hurtowni elektrotechnicznych w Polsce. Dostarczamy naszym klientom (instalatorom, wykonawcom) nowoczesne i całkiem zwykłe produkty i narzędzia do instalacji elektrotechnicznych. Od ponad 30 lat rozwijamy nowoczesną sieć sprzedaży wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów. Nasza sieć dystrybucji to obecnie 37 oddziałów.

Wygodnie - Kompleksowo - Na czas.

IT Specjalista HelpDesk, Barwnikowa 28, Zgierz