Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Support

Prime Engineering Poland

umowa o pracę
5 0006 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 500 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Dołączysz do zespołu zajmującego się wsparciem technicznym od strony systemów i sprzętu. Weźmiesz udział w projektach związanych z dostarczaniem usług infrastruktury IT dla polskich i zagranicznych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfigurowanie i rozwiązywanie problemów z systemami (Windows, Mac) oraz oprogramowaniem,

  • Usuwanie awarii/usterek w zakresie sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych (komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, urządzenia mobilne, sprzęt wideokonferencyjny i inne),

  • Wsparcie użytkowników od strony działania sprzętu w środowisku sieciowym,

  • Konserwacja i utrzymanie sprzętów i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze IT supportu,

  • Doświadczenie w zapewnianiu wsparcia aplikacyjnego,

  • Wiedza z zakresu zagadnień systemowych oraz sieciowych,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

To oferujemy

  • Stałą współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dostęp do systemu kafeteryjnego,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pracę w metodologii SCRUM,

  • Rozwój zawodowy,

  • Dostęp do szkoleń organizowanych w ramach Prime Academy (szkolenia techniczne i umiejętności miękkie),

  • Możliwość pracy przy projektach realizowanych przez Prime Group w całej Europie, lub w jednym z naszych 20 biur (m.in. w Lizbonie, Paryżu lub Genewie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • Prime Mobility

  • Prime Academy

Prime Engineering Poland jest częścią PRIME Group, spółki technologicznej działającej od ponad 15 lat na rynku europejskim. Mamy 20 oddziałów w 5 krajach w Europie, a od 2021 roku działamy także w Polsce mając swoje biura w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Współpracujemy z najlepszymi polskimi i międzynarodowymi talentami, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania IT dla naszych klientów z branż m.in. automotive, bankowości, e-commerce, fintech, sportowej i medycznej.

Kierujemy się zasadą: „Innovation first. People before that”. Odzwierciedla to nasz sposób myślenia. Technologia jest ważna, ale nie bardziej niż ludzie, którzy za nią stoją. Nasz zespół stale rośnie, a Ty możesz do niego dołączyć.

Przewiń do profilu firmy