Oferta pracy

IT Support Engineer (2nd line)

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.O firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Linux

  • Windows Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wspierać naszych klientów w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym

  • Instalować i konfigurować systemy z rodziny Linux oraz Windows, a także oprogramowanie zgodnie z przyjętymi procedurami

  • Obsługiwać bazy danych poprzez pisanie prostych zapytań, analizę błędów i tworzenie kopii zapasowych

  • Tworzyć i aktualizować instrukcje oraz dokumentację techniczną

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows Server

  • Podstawowa wiedzy o języku SQL

  • Rozumienie zagadnień związanych z konfiguracją sieci LAN/WAN

  • Orientacja w tematyce wirtualizacji

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Ważne dla nas są:

  • Autentyczna pasja do IT

  • Dyspozycyjność

  • Inicjatywa, zaangażowanie i chęć rozwoju

  • Umiejętność przekazania zawiłych technicznie problemów w prosty i zrozumiały dla użytkownika końcowego sposób

  • Komunikacja i współpraca w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży IT

  • Umiejętność pisania skryptów m.in. PowerShell, Bash

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Indywidualny budżet szkoleniowy wraz z urlopem na ten cel

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet relokacyjny

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Kafeteria MyBenefit i Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Sport i Integracja

  • Lektoraty językowe

  • Program poleceń

  • Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

  • Zdrowe przekąski, owoce i warzywa

  • Joga i Fitness w biurze

  • Carpooling

  • Parking: auta i rowery

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy krakowskim centrum R&D i już od 20 lat realizujemy projekty IT z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Na pokładzie mamy blisko 300 ekspertów, którzy specjalizują się w obszarach projektowania i wytwarzania systemów rozproszonych, implementacji gier oraz dostarczania platform softwareowych dla terminali gameingowych. Dzięki wiedzy domenowej gromadzonej przez lata tworzymy rozwiązania end-to-end, które stały się core branży rozrywki na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy