Oferta pracy

IT Support / Helpdesk / Pierwsza linia wsparcia

MDDV SP Z O. O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, serwisowanie i zapewnianie poprawnego działania sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, systemów operacyjnych (Windows, OS X), oprogramowania

  • instalacja oraz zapewnienie poprawnego działania sieci LAN i WLAN

  • podstawowa administracja systemami z rodziny Microsoft Windows Server

  • uczestnictwo w innych projektach informatycznych

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu administracji stacjami roboczymi (Windows 7 / 8 / 10, OS X)

  • podstawowa wiedza z zakresu zarządzania Microsoft Windows Server

  • podstawowa wiedza z zakresu użytkowania systemów Linux/Unix

  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (2019)

  • znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN, TCP/IP

  • znajomość technologii bezprzewodowych

  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • znajomość budowy sprzętu komputerowego

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B i samochód

  • znajomość środowiska Active Directory

  • chęć zdobywania wiedzy z zakresu systemów operacyjnych Linux

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę/dzieło/zlecenie, faktura VAT

  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu systemów operacyjnych Linux

  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz testów penetracyjnych

  • budżet na szkolenia i konferencje

  • dofinansowanie karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

MDDV SP Z O. O.

W MDDV codziennie ratujemy świat naszych Klientów! Zarządzamy ich siecią, serwerami i workstacjami. Pomagamy im w sprawach związanych z bezpieczeństwem, wdrażaniem nowych technologii i rozwiązujemy ich codzienne problemy - stworzyliśmy np. infrastrukturę pod akcje milion fanów Plusa, milion fanów Orange czy hosting dla akcji marketingowych Canal+. W gronie naszych Klientów znajdują się też między innymi MasterCard, Medicover, Payback, Samsung, Frisco, inFakt i wielu innych. Wspieramy firmy developerskie, kancelarie prawne, startupy itp. - sprawdź naszą stronę: https://www.mddv.pl

Przewiń do profilu firmy