Oferta pracy

IT Support – HelpDesk

Altkom Akademia S. A.

  • Chłodna 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Chłodna 51

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

Mile widziane

  • Active Directory

  • Microsoft Azure

  • VMware ESXi

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych pracowników (instalacja systemu operacyjnego (MS Windows 10, Linux Ubuntu), odzyskiwanie systemu z obrazu, konfiguracja profilu użytkownika).

  • Udzielanie pomocy użytkownikom w zakresie sprzętu i wykorzystywanego do pracy oprogramowania.

  • Podstawowe administrowanie kontami użytkowników, domenami i ich ustawieniami sieciowymi.

  • Konfigurowanie klienta pocztowego (głównie MS Outlook) oraz podstawowa administracja kontami MS Azure/Office 365.

  • Diagnozowanie zgłaszanych przez użytkowników problemów z funkcjonowaniem sprzętu IT, oprogramowania oraz ich usuwanie.

  • Administrowanie na poziomie podstawowym siecią i ActiveDirectory, diagnozowanie problemów, zmienianie ustawień.

  • Utrzymanie bazy danych wydawanego/zwracanego sprzętu.

Nasze wymagania

  • Umiejętność administracji: Windows (w tym Windows Server) 2008/2012/2016/2019.

  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji oraz radzenia sobie z usuwaniem problemów w użytkowaniu podstawowego oprogramowania biurowego dla systemu Windows.

  • Umiejętność rozbudowy i naprawy sprzętu komputerowego.

  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji.

  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych (ciągła praca z użytkownikami) oraz rzetelności i sumienności

  • Mile widziana umiejętność podstawowej administracji ActiveDirectory, Office 365, Microsoft Azure , VMware ESXi.

  • Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (DNS, DHCP, AD).

  • Mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się systemem do obsługi zgłoszeń.

To oferujemy

  • Indywidualne plany rozwojowe.

  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń.

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.

  • Elastyczny czas pracy – rozpoczynamy między 7 a 10.

  • Używamy nowoczesnych systemów informatycznych, które usprawniają nasze procesy biznesowe.

  • Badamy satysfakcję i zaangażowanie pracowników.

  • Na koniec roku bonus, przyznawany na podstawie oceny rocznej wykonywanej wspólnie z przełożonym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy średnią organizacją, która dynamicznie się rozwija i zmienia. Mamy wysokie oczekiwania i ambitne cele. Wierzymy, że elastycznością i profesjonalizmem możemy wpływać na wzrost skuteczności naszych działań. Zespół pracowników firmy i wzajemne wsparcie, sprawiają, że codzienna praca jest inspirująca i przyjemna.

Szukamy osoby, która swoją postawą, kompetencjami oraz podejściem będzie razem z nami tworzyła nową rzeczywistość i środowisko gotowe na wyzwania dzisiejszego świata.

Przewiń do profilu firmy