Oferta pracy
8381169
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Clouds On Mars sp. z o.o z siedzibą w: Szpitalna 8A, 00-031 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

IT Support / Helpdesk

Clouds On Mars sp. z o.o

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Teams

  • IT Helpdesk

  • MS Intune

  • It Support

Mile widziane

  • Azure DevOps

  • SQL

  • Power BI

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem;

  • Zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników zgodnie z obowiązującym regulaminem

  • Szkolenie użytkowników w zakresie wykorzystywanego sprzętu komputerowego i oprogramowania biurowego.

  • Monitoring systemów IT i nadzór nad ewidencja sprzętu i wsparcie użytkowników w ramach IT Helpdesk.

  • Współpraca w zakresie oraz wdrażanie polityki Information Security - desktop i mobile.

  • Wykonywanie czyszczenia selektywnego, archiwizacja kluczowych danych.

  • Tworzenie kont dla nowych pracowników oraz blokowanie i archiwizacja kont byłych pracowników.

  • Dbanie o odpowiedni porządek w obszarze Active Directory

  • Zarządzanie i konfiguracja skrzynek pocztowych i udostępnionych skrzynek pocztowych w Exchange Admin Center

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość konfiguracji systemu Windows 10

  • Doświadczenie jako administrator środowiska Microsoft: Active Directory, Office 365, MS Intune, MS Teams

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami (LAN/WAN/VPN)

  • Sprawne rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem;

  • Zarządzanie Exchange Admin Center

  • Zarządzanie licencjami i subskrypcjami

  • Praca w modelu hybrydowym, on request - Warszawa

  • Doświadczenie w pracy z Azure jako administrator/użytkownik

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

To oferujemy

  • Rozwój w obszarze zarządzania bezpieczeństwem informacji

  • Możliwość rozwoju w dynamicznym startupie technologicznym działającym globalnie

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Pracę z ciekawymi i kreatywnymi projektami

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

  • Elastyczny czas pracy

  • Niewiarygodną przygodę na Marsowej Orbice

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne