Oferta pracy

IT Support

HR WISE sp. z o. o.

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

W związku z rozwojem oraz rozbudową firmy przemysłowej z branży automotive, poszukujemy Kandydatów do pracy w dziale IT na stanowisku – IT Support.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie środowisk, instalacja oraz konfiguracja autorskiego oprogramowania,

  • Pierwsza linia wsparcia użytkowników systemu,

  • Aktualizacja oraz konfiguracja systemów,

  • Ścisła współpraca z centralnymi działami IT,

  • Udział w przygotowywaniu specyfikacji informatycznych,

  • Przestrzeganie wewnętrznych standardów firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, automatyka lub pokrewne),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,,

  • Umiejętność koordynacji prac związanych z wdrażaniem sprzętu i oprogramowania,

  • Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie oraz kompetencje interpersonalne,

  • Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.

Mile widziane

  • Znajomość j. niemieckiego poziom B2

  • Doświadczenie w obszarach związanych z systemami automatyki przemysłowej.

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę,

  • Medicover,

  • Medicover Sport,

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Dofinansowanie studiów podyplomowych,

  • Dofinansowanie do kursów językowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • siłownia w biurze

  • bony żywieniowe

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Przewiń do profilu firmy