IT Support Specialist

Federal Mogul Bimet S.A.

aleja Grunwaldzka 481

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy sieci komputerowej w organizacji (utrzymanie i bieżące rozwiązywanie problemów)

  • Wsparcie użytkowników w zakresie eksploatacji sprzętu komputerowego i korzystania z sieci komputerowej (druga linia wsparcia)

  • Instalowanie i konfiguracja sprzętu i oprogramowania oraz przygotowanie stacji roboczych dla nowych pracowników.

  • Koordynowanie działań zewnętrznych dostawców usług i sprzętu

  • Prowadzenie i uczestnictwo w projektach z obszaru IT

  • Współpraca z korporacyjnym działem IT

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość produktów Microsoft

  • Umiejętność posługiwania się programami pakietu Microsoft Office

  • Doświadczenie w naprawie i konserwacji sprzętu komputerowego, diagnozowaniu usterek

  • i instalowaniu oprogramowania narzędziowego i biurowego.

  • Doświadczenie w instalowaniu, konfiguracji i reinstalacji systemów operacyjnych oraz narzędzi biurowo systemowych.

  • Wiedza na temat protokołów sieciowych, archiwizacji itp TCP/IP, DHCP, DNS, VPN

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia zawodowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Fundusz Socjalny

  • Kasę zapomogowo-pożyczkową

  • Parking rowerowy

  • Dogodna lokalizację blisko SKM

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dobra lokalizacja blisko stacji SKM

Federal-Mogul Bimet S.A. to producent precyzyjnych łożysk ślizgowych, wchodzący w skład międzynarodowej korporacji, która jest wiodącym dostawcą dla światowej branży motoryzacyjnej.

Przewiń do profilu firmy