Oferta pracy

IT Support Specialist

STS S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows Server

  • Active Directory

  • jira

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie, priorytetyzacja i rozwiązywanie incydentów występujących w firmie,

  • Konfiguracja oraz serwis sprzętu komputerowego oraz elementów peryferyjnych i sieci komputerowych,

  • Obsługa serwisowa sprzętu na terenie całej Polski,

  • Instalacja i modyfikacją oprogramowania, jak również elementów systemów operacyjnych (w środowisku Windows, Linux) oraz aplikacji mobilnych,

  • Przetwarzanie różnego rodzaju danych informatycznych jak i administracją systemów operacyjnych, aplikacji oraz baz danych,

  • Analiza aktualnych rozwiązań webowych i sieciowych spółki,

  • Współpraca z innymi działami oraz zewnętrznymi dostawcami w celu usprawniania funkcjonalności infrastruktury IT,

  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację telefoniczną i mailową (min. poziom B1)

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane o kierunku Informatycznym lub pokrewnym),

  • Znajomość środowiska Windows, Linux oraz urządzeń mobilnych,

  • Wiedza z zakresu budowy sieci komputerowych oraz oprogramowania do zarządzania i komunikacji w sieci,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność oraz otwartość na pracę mobilną (1-2 dniowe wyjazdy służbowe).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę na pełen etat,

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Katowicach,

  • Taxówki dla pracowników w przypadku pracy w godzinach nocnych,

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Prywatną opiekę medyczną za 1 PLN,

  • Ubezpieczenie Grupowe,

  • Dostęp do Chill Out Room,

  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,

  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,

  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

STS S.A.

STS are Poland’s largest betting company and we also operate in several European markets. STS were founded in 1997 and right now we have offices in Katowice, Warsaw, Prague and Malta and we currently employ nearly 1,500 people. We are an innovative bookmaker providing services via our website, both web and mobile versions as well as on our dedicated Android and iOS applications. We developed our custom-made payment system (STSPay) and we published an STS TV service with broadcasts of the most popular sports events. We also have a network of modern betting shops nationwide. We are the biggest private sports sponsor in Poland - STS are an official partner of the national football team and many other sports clubs of different disciplines. What is more, we manage a charity named ’Sport is your Chance’.

Przewiń do profilu firmy