Oferta pracy

IT Support Specialist

STS S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie incydentów występujących w firmie,

  • Konfiguracja oraz serwis sprzętu komputerowego/sieci komputerowych,

  • Konfiguracja i serwis elementów peryferyjnych,

  • Instalacja i modyfikacja oprogramowania, elementów systemów operacyjnych (w środowisku Windows, Linux) oraz aplikacji mobilnych,

  • Przetwarzanie danych informatycznych, administracja systemów operacyjnych, aplikacji oraz baz danych,

  • Analiza aktualnych rozwiązań sieciowych spółki,

  • Współpraca z innymi działami oraz zewnętrznymi dostawcami.

Nasze wymagania

  • Znajomość środowiska Windows, Linux oraz urządzeń mobilnych,

  • Wiedza z zakresu budowy sieci komputerowych oraz oprogramowania do zarządzania i komunikacji w sieci,

  • Dobra znajomość aplikacji biurowych,

  • Podstawowa znajomość zagadnień baz danych i ich praktyczne wykorzystanie,

  • Znajomość zagadnień związanych z budową serwisów internetowych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa 8-23 w tygodniu, 8-20 w weekendy)

Mile widziane

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum średnie o kierunku Informatycznym lub pokrewnym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnym biurze w Katowicach w pełnym wymiarze godzin,

  • Możliwość wzięcia udziału w nowych projektach wdrożeniowych firmy,

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,

  • Karta MultiSport oraz Ubezpieczenie na życie,

  • Dostęp do Chill Out Room,

  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,

  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,

  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie,

  • Dostęp do programy Referral Bonus.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • firmowe bistro

STS S.A.

STS to nie tylko największy polski bukmacher, ale także jedna z najbardziej innowacyjnych firm technologicznych. Działając w duchu zwinności tworzymy rozwiązania dla naszych klientów na całym świecie. W drużynie STS mamy Muzyków, Biegaczy maratonów, Entuzjastów jazdy konnej, Bohaterów gamingowych, Rowerzystów górskich, Wielbicieli piłki nożnej, a nawet eSportów. Mamy rodziny, singli, introwertyków i amatorów grywalizacji. Od pierwszego dnia, będziesz wiedział, że to jest właśnie miejsce dla Ciebie! Jest teamworkowo, jest ambitnie, ale i przyjaźnie. Wzajemne wsparcie przychodzi nam naturalnie.

Przewiń do profilu firmy