IT Support Specialist

Hays Poland

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia w obszarze infrastruktury IT - w biurze Klienta w Krakowie

  • Konfiguracja oraz utrzymanie jednostek z systemami Windows i oprogramowaniem klienckim

  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników (rozwiązywani zgłoszeń o zaawansowanym stopniu trudnośći)

  • Obsługa elektronicznych systemów zgłoszeń

  • Wsparcie aplikacji

Wymagania pracodawcy

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy w zespole wsparcia (np. II linia wsparcia)

  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 10 (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1) w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej- warunek konieczny (praca w środowisku międzynarodowym)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Znajomość Microsoft 365

  • Znajomość protokołu TCP/IP – umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów z konfiguracją sieci

  • Bardzo dobra znajomość Active Directory

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziane)

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Ciekawą pracę w firmie będącej częścią międzynarodowej korporacji (u naszego Klienta)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

  • Stabilną formę zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne